Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megvaltozzon...

Mit tegyek, hogy megvaltozzon a dolog?

Figyelt kérdés
A ferjem van mikor elmegy itthonrol( eleg gyakran) Aztan keson jon haza, amellett ittason!Ha rakerdezek,hogy hol volt az a valasza ra, hogy: valahol, erre -arra! De csak akkor ha ittas!Tovabba, azt feleli,, hogy ne bosszancsm, ne mind kerdezoskodjek, o nem papucs!Megcsalni nem csal meg azt tudom, anyosomekkal elunk meg, A ferjem nem szeret itthon ulni, 6 hetes a fiunk nagyon imadja! A melett nem szexelunk mert nem akar, Regen mashogyan volt minden, Lehet velem van hiba? TUL SOKAT KERDEZOSKODOK? tTUL SOKAT NYAGGATOM ?Szeretgetni meg szeretget de annyi, szexualisan nem kozeledik felem, es nem hiszem, hogy enne valakije, nem parfumozi be magat mielott elmegy stb, es tudom, h ha elmegy akkor a haverokkal sorozik.. Mit tegyek, hogy itthon uljon? Mivel csalogassam haza?Hogyan csabitsam?

2013. febr. 22. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En 21, a ferjem 25!
2013. febr. 22. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hetes a kisfiatok.Ne csodálkozz,hogy nem közeledik szexuálisan feléd.Lehet csak félt.

A haverozásról meg most állítsd le mert késöbb nehéz lesz.

Próbáld bevonni a babával való foglalkozásba.Közös program....Külön költözni anyósáktól???

2013. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hetes a kisfiatok.Ne csodálkozz,hogy nem közeledik szexuálisan feléd.Lehet csak félt.

A haverozásról meg most állítsd le mert késöbb nehéz lesz.

Próbáld bevonni a babával való foglalkozásba.Közös program....Külön költözni anyóséktól???

2013. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Telire szeretnenk attkoltozni a masik hazba, mert az meg epites alatt van! Nem a gyerek miatt, avagy nem azert nem vonzodik mert felt! Talan a hasam miatt mert meg nem huzodott vissza teljesen, a mellem mietrt mert nagy lett es tele tejjel!Vagy amiatt amit o mond: Eroltetem a dolgot!Sajnos a haverokrol, esti sorozesrol nem lehet leszoktatni, vagy egyszeruen nem tudom, hogyan, Mar megbeszeltem vele a dolgot tobbszor, de csak igerget es annyi, Talan nem elte ki magat! Meg szexeltunka ddig masvolt, inkabb velem szexelt mint a haverokkal legyen, illetve enis ementem vele, aztan jottunk haza mikor en akartam!Mivel? Hogyan csabitsam?
2013. febr. 22. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért lenne jó, ha otthon ülne? Adna valami pluszt a jó ember megléte?
2013. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert nm szeretem ha ejjel jar haza, sok stressz, hulye kerdes.

utolo...

2013. febr. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!