Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiküszöbölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiküszöbölni a fáradságból adódó vitákat? Vagy éppen ha valamin fel mérgelte magát és rajtam tölti le, mit tegyek hogy megváltozzon ez a dolog?

Figyelt kérdés

Olyan ez a dolog, hogy hazaér a párom a munkából és ha valami olyat mondok neki, ami normál állapotban elfogadható, de ha fáradt akkor leüvölti érte a hajamat is.


Ha meg valamin felmérgelte magát, akkor meg már hozzá sem lehet szólni, de, ha meg nem szólok, akkor meg azt hiszi hogy nekem van bajom és azért nem szólok.... (dió héjban)


2010. aug. 5. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Neki kellene önuralmat és türelmet tanulnia. Máshogy nem megy. Ha keres akkor talál is olyat ami miatt levezetheti rajtad a feszültséget és ez egyáltalán nem jó dolog.
2010. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát ebben van valami, de nem minden esetben kellene rajtam letöltse a feszültségét, mert ez nem fog jót tenni a kapcsolatunknak és ezt ő is tudja, meg az hogy ami nekem van hibám azt tudta eddig is, és így is kellettem neki, meg én szólok neki ha ideges vagyok, vagy valami bajom van hogy inkább hagyjon, mert ez meg az a bajom és nem akarok vitázni, ő is megtehetne ennyit, vagy nem?
2010. aug. 5. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, és én sem tudom kezelni, most már ilyenkor ha tudom h. feszült vagy fáradt, akkro inkább meg se szólalok, csak vévig hallgatom és helyeslek meg ilyenek.Én már azt se merem mondani, h. nyugodjon le mert a végén abból is balhé lesz, szóval ilyenkor befogom a szám:-)
2010. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem le kellene ülnötök megbeszélni,hogy neked ez így nem jó,rosszul esik.Ha ezek után sem érti meg,nem fogja fel,akkor nincs miről beszélni...


pl.:Az én párom mozdonyvezető,és sokat van távol,éjszakázik,van hogy 12 órát dolgozik,vagy ezen felül túlórázik...ha látom rajta,hogy iszonyú fáradt,nyűgös,akkor inkább nem szólok hozzá,és nem veszem fel,amit mondd.

Nálunk is elő szokott fordulni,hogy egymáson vezetjük le a feszkót,de megbeszéljük és utána türtőztetjük magunkat.

2010. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mostanában én is befogom inkább a szám, mert nem szeretem ha veszekszünk, csak abból meg megint vita van hogy nekem van bajom....

Szal már ezért nem tudom hogy mi is van vagy mi is legyen... beszélni meg nem nagyon szoktunk... :s Csak mikor valamilyen probléma van amit már nem lehet kerülgetni... akkor szoktunk mindent megbeszélni... (hiába mondom neki hogy inkább szóljon hogy ez meg az a baja és most inkább ne szóljak hozzá... sosem mondja) :( ez itt a legnagyobb probléma :S

2010. aug. 5. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
F*sza párkapcsolatod van. Igazi érett emberek.
2010. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rá kell jönnötök együtt, hogy mindkettőtöknek áldozatot kell hoznia ebben IS a kapcsolatotokért. Pl. kérdezd meg tőle, mit szeretne, hogy történjen, amikor hazajön. Ne szólj hozzá abszolút 10 percig? Ez nem nagy áldozat, ki lehet bírni. Az is lehet, hogy van valami a háttérben, ami már régóta bosszantja benned, csak fáradtan nincs ereje újra lenyelni a békát, ezért leszid valami más ürüggyel. Lehet, hogy alapból nem bír valamit a stílusodban, és a fáradtan veszekedés csak a felszín. Ezeket a dolgokat különböző mértékben érdemes "dramatizálni". Ha például egy amúgy halálnyugodt és türelmes emberről van szó, akkor vedd komolyan, de ha egyébként is van, hogy kiakad, érzelmileg ingadozó, akkor nem érdemes nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
2010. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!