Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti eltűrnétek, hogy...

Lányok! Ti eltűrnétek, hogy ha a párotok egy piti dolog miatt adna egy pofont, de ti nagyon szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy barátnőm, aki összeveszett a barátjával egy elég kis semmiségen.(kb. 2 ezer Ft-on).A barátnőm szóba hozta a saját pénzét, hogy mennyit kapott vissza a barátjától, erre a barátja állította ő nem annyit adott vissza, hanem többet és csúnyán összevesztek. A pasi ideges lett és adott a barátnőmnek egy pofont. Én amikor meghallottam meg se bírtam szólalni, annyira ledöbbentem, hogy hogy lehet egy ilyen dolog miatt ekkora felhajtást csinálni és hogy volt képes megütni őt. Én tanácsoltam,hogy ne menjen vissza hozzá...tudom nehéz dolog , ha szerelmes az ember,igaz szerencsére rám még soha nem emeltek kezet, de ez nem állapot én úgy gondolom! Nektek mi a véleményetek erről? Ti megbocsátanátok?
2013. jan. 28. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
10%
Szerintem nem kellet volna megpofoznia de ha megtudják beszélni és akkor minden rendben és ha a pasi nem üti meg máskor akkor az ügy elvan felejtve.
2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
40 évesen engem még sosem ütött meg férfi, pedig bevallom volt hogy adtam rá okot. Ettől függetlenül mindig azt mondom, hogyha egyszer megüt egy férfi akkor utána már könnyebben fog megütni ha a nő megbocsájt. Én sosem engedném, ilyen hülye vita miatt sem.
2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

1. SOHA nincs olyan, hogy egy férfi csak egyszer üt meg. Ezt csak az ostoba, idióta emberek hiszik.

2. Ott kell hagyni. Szomorú, hogy egyesek számára ez nem evidens, bár tudom, vannak, akik szeretik az erőszakot, az ő esetük természetesen más.

2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Addig volnák szerelmes.Engem egy ilyen egyből észhez térít,hogy nem a megfelelő ember mellett vagyok.
2013. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez a pénz-dolog is érdekes... talán lebukott valamiben... hogy volt ez pontosan?
2013. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Fantasztikus egy kapcsolat lehet, amiben 2000 forinton összepofozkodnak...
2013. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer próbálna meg kezet emelni rám! ...Soha többé nem látna.

Még ha halálosan szerelmes is lennék, azonnal otthagynám, hiszen nem vagyok saját magam ellensége.

2013. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Semmiképpen sem bocsájtanék meg!


"piti dolog miatt adna egy pofont"


Egy "férfi" ne pofozkodjon, sem piti, sem nem piti dolog miatt. Nekem az ilyen nem férfi.

2013. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha én a nő helyébe lennék és annyira de nagyon szerelmes lennék biztos nem tudnám elhagyni, de tisztában lennék azzal is hogy ez többször elő fog fordulni. A második pofon után már szedném a cuccom. Kell egy kis idő az elhatározásig...nekem legalábbis egyik percről a másikra nem menne.
2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Biztos,hogy azonnal elhagynám.

Tudnám,ha ezt megbocsátom neki,csak rosszabb lesz a helyzet később.

2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!