Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan családot,...

Glam Maarco kérdése:

Ismer valaki olyan családot, ahol a rokon vagy esetleg a gyerekük öngyilkos lett azért, mert meleg volt?

Figyelt kérdés
Sok korombélinél azt tapasztalom, hogy öngyilkosságba menekülnének melegségük miatt. Igazából tapasztalatot szeretnék, hogy hogyan lehetne nekik segíteni, hogy ne legyen ilyen gondolatuk.

2013. febr. 23. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Talán, hogyha elfogadnák az emberek ezt is, akkor nem lennének. De a sok hülye ok nélkül cseszteti őket.
2013. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen halottam ilyen esetről és ez Budapesten történt már vagy 10 éve. Akkor a szerető meleg hajtott a fiatal fiúra aki ezt nem tudta elviselni és véget vetett életének. Most is hasonló eset történt Debrecen környékén, ennek lényege az volt, hogy FACEBOOK-os oldalon ismerkedett a fiatal B.L. és olyan ismertségre tett szert ahol a vele egykorúak kislányokat és kisfiukat szexualitásra vonják be és ezt nyíltan fel is vállalták beszélgetéseik során. Ennek következménye, hogy jelenleg vizsgálat folyik és várható hogy az esetben B.L. Sz.T. és további
2013. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek, a srác leugrott a tizedikről. Nem tudom, hogyan lehetne segíteni, tulajdonképpen nekik kellene az agyukban "rendet tenni". Ezen maximum pszichológus tudna segíteni, azért nagyon sokan vannak melegek és mégsem lesz mind öngyilkos...
2013. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!