Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öngyilkos legyek?

Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, de senki sem ért meg. Próbáltam megváltozni, nagyon sok mindent kipróbáltam, de semmi sem használt. Úgy érzem emberileg nem érek semmit, egy selejt vagyok, nem kellek én ebbe a világba. úgy érzem ennek véget kell vetni, az életemmel együtt.

#meleg #élet #öngyilkosság #halál homoszexualitás
2013. jan. 26. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
meleg vagy, akkor meleg vagy ez van.Még itt az oldalon is akad egy pár.Emiatt ne legyél hülye.
2013. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
97%

tűzz ki célokat az életedbe pl. Vmi jó állást keresni v új nyelvet tanulni..

Az élet nem csak arról szól hogy meĺyik nemhez vonzódsz

találd meg azt az embert aki boldoggá tesz:)

2013. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
ha nem lenne fél tested, vagy hasonló megérteném, de így azért még nem kéne. Szerezz meleg embereket azt kész.
2013. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
89%
Semmi baj hogy meleg vagy én is az vagyok.Tudom hogy mennyire nehéz most neked.Nem vagy selejt ez nem igaz.Nekem is nagyon rossz volt,de elfogadtam magam.Isten így szeret minket.Az nem igaz hogy isten elitéli a melegeket.Nem szabad ez miat elkeseredni így is boldog lehet az ember.Hidd el nekem.Néha én boldogtalan vagyok,de tudom,hogy egyszer boldog leszek.Soha ne add fel.Ha szeretnél beszélni velem,nyugodtan írj privátot.Szívesen segítek.
2013. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nekem is volt egy ilyen időszakom... Most már sajnos nagyobb gondjaim is vannak ennél. :/
2013. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
88%
Attól, hogy meleg vagy még nem vagy selejt. Mindenki orientációja a hálószobájára tartozik, az életben attól még ugyan-úgy boldogulhat, mint a többiek. A lényeg,hogy meg kell tanulnod elfogadni saját magadat és akkor a többiek is elfogadnak. Nehéz pillanatai, meg nem értettség érzete mindenkinek lehet, de ez nem ok az öngyilkossághoz. Vedd úgy, hogy ez egy feladat, amelyben most helyt kell állnod, le kell győznöd. Meglátod, sikerülni fog!
2013. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

http://www.youtube.com/watch?v=5jOhOB8MD7g


Ez most került fel jutubra, ajánlom figyelmedbe. Engem Lindsey zenéje húz ki mindig a legrosszabb pillanataimból, most megtudtam miért. Hallgass meg néhány számot tőle, meglátod, jobb kedved lesz. :)

2013. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Szia.

Ez hülyeség, nem az határozza meg egy ember értékét, hogy kihez vonzzodik!

Én is meleg vagyok, s én is szoktam az öngyilkosságra gondolni, de aztán mindig rájövök, hogy emiatt nem érdemes. Hiszek benne, hogy elöbb-utóbb minden jobb lesz, hogy boldog leszek. S higgy benne, hogy te is, ne foglalkozz a kritákakkal, mert nem éri meg.

2013. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne legyél öngyilkos. Nem vagy selejt, még ha mások azt mondják is. Nem kell ennyire megfelelni a társadalomnak, sőt nagyon lassan a melegek megítélése is változik. Inkább próbálj meg távolságot tartani a homofób környezetedtől, szerezz olyan heteró és meleg barátokat, akik elfogadják a dolgot. Ami azt illeti, hogy nem értenek meg: valaki soha nem ért meg, a homofóbia a személyiségének a része, ez ellen nem tehetsz, de sok embernél még nincs ilyen mélyre beivódva a homofóbia, sok ember meg nem homofób. Eldobni az életed bűn, ehhez nincs jogod.
2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
annyira szomorú, hogy a homofób környezet ilyet tud tenni valakivel :'(
2013. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!