Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen ideges a férjem?

Mitől ilyen ideges a férjem?

Figyelt kérdés

Ma kétszer is úgy leszidott hogy csak pislogtam. Reggel azért mert elkellett mennem vásárolni és ezért áthívtam anyukámat hogy vigyázzon a fél éves babánkra. Leszidott hogy miért most hívtam, ő leakart fürdeni. Meg különben is minek erre a fél órára anyám. Ekkor elmondtam neki hogy azért mert ő 10 percet sem bír ki a fiunkkal amíg én megcsinálom a kajáját. De mondtam neki hogy hagyjuk, ne a gyerek előtt veszekedjünk. Kiment puffogni én közben lemondtam anyukámat. Amikor vissza jött megint csak elhordott minden hülyének hogy akkor most minek mondtam le. Egy szó mint száz, anyukám mégis eljött és megbeszéltük hogy ketten megyünk el megvenni 1-2 dolgot amíg férjem vigyáz a gyerkőcre. Mondtam hogy oké de meg kell etetnie. Na erre nekem esett hogy erről nem volt szó. Itthon maradtam végül, anyukám elment nélkülem. Ekkor megint hülye voltam hogy miért maradtam itthon. Most este pedig olyan csúnyán nekem esett amiért nem este 9kor altatom a gyereket, hanem hagyom szenvedni mert álmos és 7kor teszem le. Elmondtam hogy nem lenne nyűgös ha délután nem ébresztette volna fel a köhögéssel. Elküldött a pics@ba hogy véletlen volt és azt nem emlegetjük. Ennek tetejében megkaptam hogy miattam van tudőgyulladása mert elkellett mennie betegen dolgozni hogy minket eltartson mert a nyakára szültem egy gyereket. És itt totálisan ledöbbentem. Soha de soha nem volt hozzám egy hangos szava sem most meg ilyet mond. Tudja ő is hogy ideges de nem tudjuk az okát. Gyógyszereket szed, de nem volt ilyen mellékhatása. Arra gondoltam még hogy lehet az a baja hogy kb 3 hete nem szeretkeztünk normálisan. Mindig elkezdtük de abba kellett hagynunk. De ez miatta van, az elmondása szerint abszolút nincs kedve hozzá. Lehet mégis ez a baja? Hogy nem vezeti le a feszkót? Vagy a gyógyszer? Adjatok kérlek valami tanácsot mert nagyon kiborultam. :(


Ne haragudjatok amiért hosszú lett.


2013. febr. 23. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
En azt mondom h gyogyszer ide vagy oda ilyen hangnemet en nem turnek el itthon foleg h azt mondja a nyakara szultel egy gyereket hat eleg meghokkento ez nekem.Nekunk is van egy babank 8 honapos es szo nelkul megeteti meg vigyaz ra a vasarolni megyek.Egy apa ilyeneket nem mond.Az h nincs sex biztos kihat ra de attol meg ilyeneket nem mondunk.Nem tortent a munkahelyen valami????
2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 intrepid ***** válasza:
69%
A betegsége is oka lehet, hogy hülye most, az is, hogy nem megy neki a házasélet, lehet, pánikol, hogy ez így is marad. Persze ez még nem jogosítja fel arra, hogy ennyire kiforduljon magából.
2013. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Én ilyen idegbeteggel alapból nem állnék össze soha. Várd meg, amég lehiggad és beszéld meg vele. Ezekre a dolgokra csak ez az egy megoldás van. És onnan lehet tudni, hogy meghalt a kapcsolat, hogyha már beszélni sem lehet vele, mert nem érdekli. De ezt nem kívánom neked. Csak nagyon felhúznak az ilyen paraszt emberek.
2013. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Munkahelyén minden oké, most nem is lehetne baj mert itthon van másfél hete.


Tegnap mással is nagyon össze veszett egy hülyeségen, de utána rögtön észbe kapott és mondta hogy a betegség miatt ilyen. Egész nap köhög és éjjel nem aludt semmit, délelőtt is csak egy órát aludtunk együtt. Szóval ha bele gondolok valóban lehet emiatt ideges. Erre nem is gondoltam.

Csak most nem tudom mit mondjak vagy csináljak. Baromira megbántott betegség ide vagy oda. 1 órája nem is szóltunk egymáshoz. Nem tudom mit mondjak...

2013. febr. 23. 19:22
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha előtte soha nem volt ilyen, akkor az nagyon érdekes.


Nézd meg a gyógyszerek tájékoztatóját, nem lehet-e ilyen mellékhatása.

2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Én ezt nem tűrném a helyedben. Szerintem ez a kapcsolat hosszútávon nem fog működni, valamilyen módon szakítanod kellene vele, csak az a baj ,hogy nem lesz könnyű.
2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy ember hirtelen megváltozik egy párkapcsolatban, az vagy munkahelyi,-anyagi probléma, vagy, nem akarlak megijeszteni, de lehet hogy más fele kacsintgat. :(

Talán várj 1-2 hetet, ha nem változik, akkor beszéljétek meg, mert ez idővel téged is tönkre fog tenni.

2013. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele őszintén és kérd meg, ha tudja miért ideges, akkor mondja el neked, mert csak így tudsz segíteni. Amikor pedig idegbeteg, akkor határozottan szólj rá és mondd el, hogy nem a kutyája vagy, kikéred magadnak ezt a hangnemet. Kapjon az agyához, az ilyen viselkedésre nincs magyarázat, ne keressen kifogásokat. (Hacsak tényleg nem a gyógyszer mellékhatása, de nem hiszem)
2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy az ilyen hozzáállás semmi jóra nem vezet egy kapcsolatban. Egy idő után besokall az ember, akármennyire is szereti a árját. Akárki akármit is mond és akármennyire is feszültségekkel teli az élete, ahhoz nincs joga, hogy ezt egy másik emberen bosszulja meg. De az ilyen ember egyszer úgyis a saját csapdájába fog beleesni és majd akkor észreveszi magát.
2013. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd mán meg, hogy miért ilyen ideges!:)
2013. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!