Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenki feszültsége rajtam csapódik le. A hétből 6 nap kiabálással telik. Nagyon fáj a lelkem emiatt, úgy érzem, a környezetem teljesen érzéketlen velem. Én vagyok a legalárendeltebb státuszban, mert még nincs saját keresetem már fél éve, ezért remélem, mihamarabb találok munkát és azzal együtt a nyugalmat. De most úgy érzem, nagyon visszaél a környezetem azzal, hogy tehetetlen vagyok. Hogy bírjam ezt ki? Alig kapok kedvességet itthon.

2013. febr. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél kevesebbet otthon lenni úgy.

Ez a beszéljük meg a dolgokat, ilyenkor már nem működik.

Tarts ki.

2013. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt sokan visszaélnek ezzel a helyzettel. Nekem az esik ilyenkor a legrosszabbul amikor fordul a kocka s egyből nagyon fontos és jó leszek...
2013. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 Ezt is volt szerencsém átélni. Ahogy lett munkám, faterommal kenyeret lehetett kenni, mert csak a pénz tudja meglágyítani azt a kő szívét. Mocskos barom.
2013. febr. 26. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem derékfájásra tesz jót a pénz de nem a gyerekem által. Ha pl. szekrényt kell cipekedni s megkennik a lelkedesdésemet némi pőénzzel akkor a derékfájásom is csillapodik. De ez amit te irtál nagyon szomoru.
2013. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!