Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van (nak) ennyire...

Miért van (nak) ennyire megsértődve? Vagy tényleg én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve házasodtunk össze. Eddig semmi gond nem volt.

Azonban kb 1 hónapja az anyósom szentül meg van róla győződve, hogy a válás határán vagyunk, hogy nagyon rossz a kapcsolatunk, hogy nem vagyunk jó házasok.

Ezért mindig próbál ilyen tanácsokat adni, ami egy idő után már nagyon idegesítő, révén, hogy csak beképzeli a problémát.

Már voltam a szemébe "hasznavehetetlen háziasszony" , "férjet tönkretevő némber" stb stb azért, mert nem hallgatok a tanácsaira, mert nem fogja fel, hogy nincs semmi gondunk, mindent megbeszélünk, nagyon jól elvagyunk. Kifele se látszik másképp, meg belülről se.


Aztán tegnap előtt beállított apósommal, leültek velünk beszélgetni, hogy beszerveztek minket egy házasság segítőhöz. Na ott robbantam belülről. Rengeteg a munkám amúgy is (otthonvégzős munka), + a háztartás, plusz a fél éves gyerek, meg akkor ilyeneket a nyakunkba varrnak.

Párom szintén értetlenkedett.

Kimentek a konyhába, és meg véletlen elszóltam magam a páromnak, hogy:

"Honnan jött ez a beteges ötletük?"


Anyósom meghallotta, jól leb*szott (bocsánat), meg hogy én micsoda hálátlan r*banc vagyok.

Azzal elmentek.


Velem már nem is tartja a kapcsolatot, csak a fiával, párom is elmondta neki a magáét, hogy ilyen hülyeségekkel miért nem hagynak békén minket, de mintha meg sem hallanák.

Mert "ő csak meg akarja menteni a mi iszonyú házasságunkat és mi ebben csúnyán elgáncsoltuk".



Most ki itt a hibás? Vagy miért csinálják ezt? Tényleg nincsen semmi probléma a házasságunkkal, egyszerűen nem is értem (párom sem érti), hogy honnan szedték elő ezt.


2013. febr. 23. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Itt tényleg valami baj van kettötök között!!! UGyanis ezt a férjednek kellene sürgösen lerendezni. Közölni a szüleivel, hogy a házasságotok KETTÖTÖK ügye, nekik ebbe semmi beleszólásuk sincs. (Teljesen lényegtelen, hogy jó-e a házasságotok vagy sem!!!)

Meg azt is el kellene neki mondania, hogy a szülök vagy nem akarnak beleszólni, vagy nem tartjatok velük a kapcsolatot.


Ha erre nem képes, akkor VELE van baj, illetve a hozzád és a szüelihez füzödö kapcsolatokkal.

2013. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy igazából, örülj neki, ha többet nem zargatnak a hülyeségeikkel. Anyóspajtásék finoman szólva is átlépték azt a bizonyos határt...
2013. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert kívülről úgy néz ki a házasságotok. Azért ezt érdemes lenne felülvizsgálnotok, másokat is megkérdeznetek. Van, hogy külső szemlélőnek előbb tűnnek fel a hibák.
2013. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
jól mondod, hogy beteges ötlet. uramisten, milyen emberek élnek, és léteznek.
2013. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a változókorban van a kedves anyós, vagy csak szimplán idös korában bekattant valamiért. Nekem sajnos az anyukám ilyen... szentül meg van gyözödve valamiröl, közben távolról sincs úgy.. Tényleg van ilyen!
2013. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Argloss ***** válasza:
100%
Ha csak ők zargatnak ilyesmikkel, akkor lehetséges, hogy az ő házasságukkal van valami. Jól megvannak? Van mit csinálniuk?
2013. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Vigyázz, mert lehet, hogy a férjed neki szokott rád panaszkodni. Nekem volt hasonló, csak engem egy közös kolléganőnk utált rettenetesen és nem értettem miért. Aztán kiderült, hogy a férjem mindig a hátam mögött neki nyavajogta el a kis vélt és valós sérelmeit, a szemembe meg letagadta....
2013. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem szoktam az ő házasságukat figyelni, mert nem tartozik rám.

De mi tényleg jól megvagyunk, párom is így gondolja és érzi.

2013. febr. 23. 21:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdeztem a férjemtől, de nem ilyen ő. Alig szokott az anyjával beszélni.
2013. febr. 23. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Változókorban levő nő az anyósod,lesznek még érdekes húzásai.


Az enyémnek is vannak,ő is jött azzal hogy megmenti a házasságunk (mi csak pislogtunk,hogy ugyan mit ment meg rajta,hisz boldogok vagyunk),aztán gyerektervezős majd gyereknevelős tanácsaival próbált kiakasztani,majd azzal hogy én élősködök a páromon (amiért bár 1 évesen bölcsibe adtam a gyerekünk,mert a céggel igy egyeztem meg,addig tudták tartani a helyem,de mivel beteges volt,igy inkább visszajöttem gyedre,ami max gyed).

Na,ekkor küldtem el a halál fszára az okoskodásával.

Azóta nem láttuk :)

2013. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!