Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa lenne ezt...

Szerintetek furcsa lenne ezt így megkérdezni? Ez nagyon "nyomozásnak" hat?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nem ismerek,de érdekelne egy-két dolog róla úgy nagy vonalakban.

Facebookon csak egy közös ismerősünk van,aki régebben az osztálytársa volt ennek a lánynak (legyen x),a közös ismerősünk meg y,aki szintén lány.

Y-t sem ismerem annyira,már régen beszéltünk,de azért egy-két dolgot tudunk egymásról.

Furcsa lenne,ha írnék neki,hogy honnét ismeri x-et és ő úgy nagy vonalakban milyen? Ez mennyire hat szerintetek furcsának,ha megkérdezném?

Egyébként köztem meg x és y között van vagy 10 év,de érdekelne,ki is tulajdonképpen ez az x.

Meg merjem neki írni vagy inkább ne? Bizonytalan vagyok,mert nem szeretnék annyira nyomozni meg kíváncsiskodni.

Szerintetek? én is lány vagyok

(Facebookon írnék y-nak egyébként,de hogyan lehetne ezt kezdeményezni? Először kérdezgessek tőle ilyen általános dumákat hogy hogy van meg stb.,aztán egyszer csak kérdezzek rá erre az x-re?)


2013. febr. 23. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Először azt hittem fiú vagy :)

Így miért érdekel ennyire? Én nem kérdezősködnék róla egy másik személytől akit szintén alig ismerek

2013. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

amúgy y-t ismerem személyesen is,csak mondom már régen találkoztunk...van mondjuk egy csomó érdeklődési körünk,meg hát ugye ő már főiskolát végez lassan én meg még el se kezdtem...

hogy miért érdekel,az hosszú kicsit

csak arra lennék kíváncsi,hogy ez mennyire gáz vagy sem

2013. febr. 23. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet az, mert lehet nekik jó a kapcsolatuk. Így furán venné ki magát szerintem. De ha nagyon kíváncsi vagy akkor írj neki :)
2013. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért köszi még meggondolom :)

szerintem,ahogy én y-t ismerem,két egészen más kaliberű emberről lehet szó,legalábbis az érdeklődési körük nagyon más

csak hogyan hangozna az a kérdés,persze nem ezzel kezdve,hogy x neve mond-e neked valamit?

2013. febr. 23. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:

amúgy meg azért gondoltam,mert y lájkolta az egyik képemet,ami eddig még nem fordult elő...gondoltam,hát akkor most megkérdezhetném hogy van...ha már itt tartunk.

x-el meg nincs más közös ismerősünk,csak az apja,de vele meg nem olyan viszonyba vagyunk,hogy 'na apukám,a lányod mennyire okos' vagy....remélem értehtő (:

2013. febr. 23. 22:29
 6/7 A kérdező kommentje:
max. úgy könnyebb lenne a szitu,ha találkoznánk személyesen...akkor valahogy spontán bele lehet szőni a beszélgetésbe,de Facebookon,hát nem tudom...
2013. febr. 23. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel ez a lány? Akarsz tőle valamit?
2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!