Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elhagyott minket és...

Anyukám elhagyott minket és nem engedi, h vele lakjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyu félrelépett egy húszas fiúval és sokáig csalta apámat végül nyáron elköltözött. Látogat azóta is, de keveset találkozunk. Januárban megmondtam neki,h ogy szeretnék vleük lakni erre mondta, h ez nem jó ötlet, apunál jobb helyem van..Igazából nem értem miért, a pasija is szeretne engem jóban vagyunk, elvitt egyszer koncertre is, meg el is férnénk mondjuk az nem kertes ház. Miért nem akarja, h ott lakjam, mikor én voltam neki mindig a legfontosabb?:( Apám egész héten dolgozik, sosincs itthon, meg amúgy sem ért meg ő engem.. Nagyon kivagyok légyszí segítsetek, mit tehetnék, nembírom anyu nélkül, senkivel nem tudok beszélni soha, tesóm sincs..

14/L


2013. febr. 24. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
60%

Szia!

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de Anyukád butaságot csinál most.Szerintem jó lenne valamelyik rokonoddal megbeszélni,hogy felnőtt fejjel beszéljen Anyukáddal,mert ez igy nem lesz jó és én nem tudom megérteni,hogy lehet valaki ilyen ahhoz az emberhez,akit a legjobban szeret.Tudom milyen az,mikor nem figyelnek rád,mert rám Apukám nem figyel.Neki teljesen mindegy minden,Anyukámmal nagyon gyakran veszekszenek és már arról beszéltek a multkor,hogy ha elválnak,kikkel leszenek a gyerekek(3-an vagyunk)...Apukám rögtön rávágta,hogy Anyukámmal...ennyire szeret minket és elég csúnyán is beszélünk az utóbbi időkben.

Komolyan,szerintem kérj meg valakit,aki segiteni tud beszélni Anyukáddal,mert ez igy nem fog működni.Megkell,hogy értse,Te vagy a minden és nem holmi 20 körüli pasi.

16/L

2013. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
97%
Szerintem nem ettől fél,mert az egyik ismerősöm anyja is ezt csinálta...csak szabad akar lenni -.- de a lányára kellene gondolnia inkább.3-as voltam.
2013. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
anyukád most szerelmes és ne haragudj de szerintem baromi önző....nem értem h ilyen nők annak, akik egy f@szért dobják a gyereküket....felháborító!!!
2013. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát, előttem leírták a lényeget.


Talán még annyi, hogy ez nem szerencsés helyzet, az biztos, de Apukád most sokat tesz érted! Amikor otthon van, próbálj meg vele is beszélgetni, kedvében járni.

Megértem, hogy inkább anyásabb vagy, de apud az most egy nehezebb időszakban van / időszakot él át és a gyerekét is próbálja nevelni szerintem amennyire Tőle kitelik.


Ez most biztos durván fog hangzani és esetleg bántóan Anyukádra nézve, de akire most számíthatsz igazán, az Apukád. Dolgozik, nevel és Ő nem mondta, hogy kényelmi szempontok miatt ne lakj vele.

2013. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Az első egy nagy baromságot írt. Anyud azért nem akarja hogy velük élj, mert így nem lenne meg az a bizonyos szabadság. Te 14 éves vagy. HA velük élnél az

1. pénzbe kerül

2. felelősséggel jár

3. feladatokkal jár (értem itt a főzést, tanulás veled, stb dolgokat)

Mivel nem vagy ott így csakis egymásnak vannak és megtehetnek olyan dolgokat amiket nem lehetne ha te is ott vagy.

PL: éjszakai mulatozások vagy csak egyet gondolnak és elutaznak valahová stb..


Végül is hatalmas szabadságot kapott anyud azzal hogy egyedül van, nem kell felelősséget vállalni érted..


Egyébként ismerős a helyzet. Anyaként és is összejöttem egy fiatalabb férfival. Igaz én vittem magammal az akkor 9 éves fiamat, de amikor nyáron az apjánál volt, akkor mi a szerelmemmel éltük a nagy szabadságot. Azóta a férjem lett,és hát a fiam is felnőtt.. Végül is nekem fontos volt a fiam is..

2013. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom anyukad vegtelenul onzo. Nem az a baj hogy massal akar elni, a baj hogy NELKULED. Annak van igaza aki azt mondja ez a szerelem nem fog sokaig tartani nala, de ezt a hibat helyrehozni lehetetlen. Ismeritek : amikor megbantasz valakit uss egy szoget a faba. Majd ha bocsanatot kersz tole huzd ki a szoget. A helye ott marad a fa soha nem lesz a regi! Apudnak nem lehet konnyu esetleg beszelgess el nagyszulokkel. Nem hiszem hogy anyukad amig tart a rozsaszin kod veled akarna foglalkozni. Es igen van abban is valami amit feszegettek paran hogy feltekeny is lehet. Tul fiatal a fiu hozza!
2013. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnek van igaza, Ha anyukád sokáig csalta apukádat, akkor NEM te voltál neki a legfontosabb. Most pedig fél, hogy te elveszed majd a pasiját.

Kevés az a pasas, aki kitart egy tőle sokkal idősebb nő mellett.

Próbálj apukáddal, vagy egy rokonnal bizalmas kapcsolatot kialakítani. Anyukád nem alkalmas arra, hogy téged neveljen, és nem is akar.

2013. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt mondom,hogy az anyukád féltékeny Rád!

Féltékeny a fiatalságodra,a szépségedre!

Sajnos,azt kell,hogy mondjam,hogy tapasztalat.

Az én "anyám" is ilyen.

Tudod,hogy ki van anyád bukva attól is,hogy téged elvitt koncertre a párja.Ezzel ő nagyon felturbózta magát és most még azt sem engedi,hogy a pasija közelében legyél.Félti Tőled!Rettegne kettesben hagyni Titeket,pl ha ő dolgozik.Állandóan telefonálgatna,ellenőrizgetne.Otthon meg rajtad vezetné le a stresszt,amibe saját magát lovalta bele a féltékenysége miatt.

2013. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Én egészen máshogyan gondolom ezt. Bár nem jártam az anyukáddal hasonló cipőben, de sok példát hallottam róla.

Mivel Te és az új barátja között nem olyan nagy a korkülönbség, illetve nem idősebb, hanem fiatalabb vagy a pasinál, attól tarthat, hogy egy idő után a barátja máshogyan néz Rád. Nem akarja még csak véletlenül sem, hogy ez kialakuljon, mindhármótoknak ez a legjobb.


Most támaszkodj apukádra. Sokat dolgozik, de Te meg tudod neki hálálni, hogy törődsz vele. Pl segítesz a házimunkában, hogy ha hazajön sokkal többet tudjatok egymással lenni.

2013. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minket is elhagyott anyukánk, mikor én 12 éves voltam. Apunál maradtunk, és hidd el, sokkal jobban jártunk!


Egy ilyen anyának ne könyörögj, semmi értelme, nem érdemes ő meg téged!


Az energiádat inkább abba fektesd, hogy az apukáddal való kapcsolatodat javítsd, mélyítsd el. Nyilván neki is rossz ez a helyzet, és ráadásul új is, ugyanúgy bele kell tanulnia, mint neked. Értsd meg őt, beszélgessetek, adj neki időt, add a tudtára, hogy te mit szeretnél. Idővel tök jó lesz, majd meglátod!

2013. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!