Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segithetnék a nagymamäm...

Hogyan segithetnék a nagymamämon anyagilag kisbaba mellett?

Figyelt kérdés

van egy kisfiam,külföldön élek,jelenleg nemtudok dolgozni,most tanulom a nyelvet,addig itthon vagyok a fiammal(sehol se tudok elhelyezkedni a nyelv miatt,pedig probälkozom,hätha..(együttvagyunk az apukäjäval).

mamäm,aki pesten lakik nagyon idös,beteg is mär,multkor leällt a szive:(..dehälistennek,vissza tudtäk hozni!utaztam egyböl pestre,enni alig volt penzem,épphogy kijöttem belöle a kicsivel.most irt unokatestvérem,hogy mi unokatesok fogjunk össze,mert mam egyik gyereke se tämogatja öt pénzzel,és szüksége van a gyogyszerekre.én nagyonszivesen küldök fel neki,havonta azert van annnyi penzem,amit apärom ad,majd rakok el belöle,és elküldöm a nagyinak.denemtudok sokat,csak pär ezret:(.és rossz érzésem van hogy többel nem tudok segiteni neki.mit tehetnék?


2009. szept. 9. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek rossz érzéseid.Segíts annyival,amennyivel tudsz.A jó szándék a legfontosabb.A gyerekeit az itthoniaknak kellene rávenni a segítésre,és a többi rokont is.
2009. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon-nagyon nagy segítség az a pár ezer forint is, amit tudsz küldeni Neki. A gyógyszerekbe ha besegítesz, az már nagy dolog! A szándék az, ami fontos! Ha külföldön élsz, és a párodnak van munkahelye, az éppen elég arra, hogy segíteni tudj egy Magyaroszágon élő idős emberen. Ha azt érzed, hogy megtettél mindent, amit tudsz, az a maximum. Én sem hagynám magára Őt. Nekem nincs sok pénzem, de ha gyüjtőurnát látok, vagy gyűjtenek beteg emberek (pláne gyerekek!) részére, mindig adok, amennyit tudok. Tegnap például rózsát vettem egy beteg kisgyermek megsegítésére, amit az anyukám a nagymamám sírjára vitt ki. Legalább így éreztethetem vele a Mennyben, hogy gondolok rá. Sokszor hiányzik. Mindig adakozz, bármennyi keveset is tudsz, ha megteheted!!! Mert jól esik a lelkednek! Jó ember vagy! Szia.
2009. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3000-ből már fele gyógyszere megvan.
2009. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és írj neki hosszú leveleket és hívd fel, sokszor attól jobban gyógyulnak mint a gyógyszertől!
2009. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a vàlaszokat!igen,segiteni fogok neki amig tudok,imädom a nagyit!:(

köszönöm a megnyugtato vàlaszokat!

2009. szept. 12. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!