Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a nö és a férfi...

Mit tennél a nö és a férfi helyében? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal pár két kislánnyal!Nö 29éves férfi 33,gyerekek 2 és 4évesek.13 éve vannak együtt!Az évek folyamán a szerelem és a vágy elmúlt vagy talán sose volt igazi!Nö otthon van a két ksilánnyal mert pici tartósan beteg!Férfi dolgozik.Látszólag boldog házasságban élnek.De csak látszólag.Férfi igazából csak becsületességböl és a gyerekek miatt van együtt a növel.A nö az a fajta aki komolyan gondolja azt hogy ha egyszer "igent" mond és gyereket szül egy férfinak akkor az holtomiglan-holtodiglan.De már Ö is úgy van hogy inkább maradna egyedül csak legyen vége ennek az egésznek.A férfi meg keresi a szerelmet a szenvedélyt.Nem az a tipikus félrelépö mert a család az elsö mindig minden helyzetben!De közben meg szenved!Látszik rajta!A nönek ez fáj.elakarja engedni de a férfi hajthatatlan.A nö érzi hogy igazából csak azért van velük mert egyedül nem tudná ellátni a gyerekeket.Minden tökéletes lenne mert a férfi kedves,mindene a család és a nöt is szereti!De csak mint a gyerekei anyját és mint embert!Ettöl a nö szenved mert Ö szerelemre vágyna a párjától!Annyiszor megfogadta elengedi a férfit talán ha nem veszekszik ha késöbb jön haza a férj ha talán nem látja a férfi hogy Ö szenved akkor mer lépni de nem megy!A veszekedést nem úgy kell érteni hogy a nö háázsártos háziasszony mert nem az.

Mindkét fél próbál úgy tenni mintha minden ok lenne de mindketten szenvednek!A nö nem tudja megértetni a férfival hogy menjen mindenkinek jobb lesz!A férfi boldogtalansága nagyon bántja!

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?


2009. szept. 10. 09:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Válni, és a gyerekek érdeke is ez. Ha feszültségben nőnek fel, akármilyen kicsik, kihat rájuk, és főleg, ha az egyik beteg, rá még súlyosabb lehet.
2009. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Feszültség abszolút nincs!Nincsenek veszekedések,tányér dobálások!!!!

Csak egyszerüen érzi a nö hogy a férfi már nem szereti!

Válni nem tudnak!Vagyis elválni igen de külön menni nem!legalábbis egyenlöre tuti nem!Mert a nö nem dolgozik csak a férfi!És ha a férfi elmenne akkor már nem lenne lehetösége támogatni a családot mivel albérletbe kellenne mennie és a fizetése nem olyan jó!A nö meg még pár évig otthon kell maradnia mivel a pici nem mehet közösségbe vagyis oviba.Rokonok nincsenek akik segithetnének!

2009. szept. 10. 09:47
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Miért kell rögtön válni?? A nő engedje szabadon az urát,hadd menjen keresse a szenvedélyt. Az ilyen típusú férfiak (már ha igaz, amit írtál) kötelességtudóak, feloldódni sose tudnának máshol, mert mindig a családjuk a legfontosabb. Tehát , menjen szórakozzon és aztán találjon vissza, mert a feleségének nagy szüksége van rá, picik a gyerekeik is!!

2009. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Páros magány. "Gyermeklélek-gyilkos" állapot. Lépni kell, mert ha két ember egynásba csimpaszkodva él, (ráadásul nem is önzetlenül cipeljük egymást!) annak az lesz a vége, hogy ha az egyik orra bukik, magával rántja a másikat is, sőt még a gyerkőcöket is !!! Nekik pedig nem kéne elcseszni az életüket, hisz nem tehetnek arról hogy defektes kapcsolatban él papa-mama. (Amit ráadásul egyébként igyekszenek titkolni, csakhogy paradox módon épp a hazugság álarca a legátlátszóbb; - föleg egy gyermek szemében!) Mindenki úgy b..ssza el az életét ahogy akarja, de ahhoz nincs joga senkinek, hogy másokéval is ezt tegye. 32/F
2009. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

okosat nem tudok szólni, mert az anyagi problémák tényleg megkötik az embert. Ha az nem lenne akkor az előbbi hozzászólóval értek egyet.


De! Tapasztalatból egy dolgot: ha nincs tányérdobálás, a gyerekek akkor is érzik, hogy valami nincs rendben. Mert a másik szülei puszilkodnak, az enyém miért nem? a másik gyerek szülei mennek kézen fogva, az enyémmiért nem? szerintem ezeket a dolgokat igenis észreveszi.

2009. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért ne ragozzátok már túl. Nincs hangos veszekedés, meg verekedés, ami azt jelenthetné, hogy veszélyben vannak a gyerekek is....Én azt érzem, ez a kapcsolat még nagyon is menthető, csak lépjen ki az ura a nagy világba és nézze meg, hogy mien emberek vannak... Ha romokba lenne a házasságom (hála az égnek nagyon nagyon messze vagyok tőle) , akkor se áldoznék fel 2 pici gyereket , úgy hogy azt se tudnám merre tovább... Itt azért ezt is mérlegelni kell!!
2009. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Pont a belső feszültség a legveszélyesebb. Ti nem vagytok boldogok, de mégse léptek. Az se jó, ha engeditek a másikat szabadjára, az akkor meg milyen példa a gyerekek előtt? Egy időzített bombán ültök, ami bármikor robbanhat. Azért kell válni, hogy ne robbanjon, és ne mutassatok szélhámos rossz példát a gyerekeknek, hanem tisztán kezdjetek új életet, attól még lehet a gyerekeket közösen jól nevelni.


Én haragszom apámra, amiért nem őszinte, és tuti, hogy félrekefélget, anyut és engem is bánt, de kívülre szentnek mutatja magát. Na ezt nem, akkor inkább hagyna itt mindent, és lépne ki, az se érdekel, de ez így nagyon rossz.


Én tudom, milyen az elfojtott feszültség, mert én így nőttem fel. NEM JÓ. Én a gyerek oldaláról látom. Váljatok el. Nekik lesz jobb, értük teszitek.

2009. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

09:57-nek


nem ragozom túl. A szüleim ilyen házasságban voltak, míg föl nem nőttem és mikor felnőttem elváltak. Most boldogok és jobb őket így látni. Én azt kérdezem magamban, miért nem tették meg ezt előbb?

A kérdező 29 évesen fiatal, kezdjen új életet!

2009. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy te érzed rosszul. Beszélgessetek a férjeddel! Lehet, hogy más problémája van, amit esetleg eddig nem osztott meg veled. Nem tudom, miért kell rögtön válásra, szakításra buzdítani...
2009. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, a családi háttér, oké...:) az én szüleim meg kutya-macska viszonyban voltak és nem1szer úgy ugattak egymásssal, mint a kutya. Na, az tényleg rémes volt! De itt szó sincs ilyenről. csupán arról, hogy kihűlni látszik egy házasság... de azért is írom, hogy a férfi menjen, nézzen körül,"csajozzon" mert akkor megláthatja, hogy mennyi érdektelen, közömbös ember van még és mit jelent a házasság , az otthon melege. Legyen összehasonlítási alapja, hogy tudja : mi mit ér?
2009. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!