Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a nö és a férfi...

Mit tennél a nö és a férfi helyében? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal pár két kislánnyal!Nö 29éves férfi 33,gyerekek 2 és 4évesek.13 éve vannak együtt!Az évek folyamán a szerelem és a vágy elmúlt vagy talán sose volt igazi!Nö otthon van a két ksilánnyal mert pici tartósan beteg!Férfi dolgozik.Látszólag boldog házasságban élnek.De csak látszólag.Férfi igazából csak becsületességböl és a gyerekek miatt van együtt a növel.A nö az a fajta aki komolyan gondolja azt hogy ha egyszer "igent" mond és gyereket szül egy férfinak akkor az holtomiglan-holtodiglan.De már Ö is úgy van hogy inkább maradna egyedül csak legyen vége ennek az egésznek.A férfi meg keresi a szerelmet a szenvedélyt.Nem az a tipikus félrelépö mert a család az elsö mindig minden helyzetben!De közben meg szenved!Látszik rajta!A nönek ez fáj.elakarja engedni de a férfi hajthatatlan.A nö érzi hogy igazából csak azért van velük mert egyedül nem tudná ellátni a gyerekeket.Minden tökéletes lenne mert a férfi kedves,mindene a család és a nöt is szereti!De csak mint a gyerekei anyját és mint embert!Ettöl a nö szenved mert Ö szerelemre vágyna a párjától!Annyiszor megfogadta elengedi a férfit talán ha nem veszekszik ha késöbb jön haza a férj ha talán nem látja a férfi hogy Ö szenved akkor mer lépni de nem megy!A veszekedést nem úgy kell érteni hogy a nö háázsártos háziasszony mert nem az.

Mindkét fél próbál úgy tenni mintha minden ok lenne de mindketten szenvednek!A nö nem tudja megértetni a férfival hogy menjen mindenkinek jobb lesz!A férfi boldogtalansága nagyon bántja!

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?


2009. szept. 10. 09:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%

nálunk sem volt tányérdobálás, csupán megváltozott a szeretet. azt sem mondhatom, hogy nem szerettem a feleségemet, csak éppen másképp, inkább olyan testvéries lett a kapcsolatunk.


feltettem a feleségemnek a kérdést, hogy ő boldog-e még? ha hosszútávon nincs jelen a boldogság, akkor semmi értelme fenntartani a házasságot. én nem akartam megvárni, hogy a tényérdobáláshoz jussunk és léptem.


ha a szülők nem kiegyensúlyozottak, akkor az nagyon is kihat a gyerekekre. én támogattam az exnejemet, hogy el tudjon menni randizni, addig én vigyáztam a gyerkőcre. mert nekem az is fontos volt, hogy ő is kiegyensúlyozott legyen, mert - mint feljebb írtam - az kihatással van a gyermek fejlődésére, lelki egyensúlyára.


esetleg próbáljatok meg egy családterapeutához elmenni, hátha van esély a házasság megmentésére.


sok sikert, sok boldogságot kívánok.

2009. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

Figyi!

Mivel nem ír kommentet a kérdező,hogy Ő kicsoda a történetben,én az feltételezem,hogy apuka szeretője.

Akinek bűntudata van okkal,és alá szeretné támasztatni másokkal is,hogy igen,ez helyes amit Ők csinálnak,mert apukának joga van a boldogsághoz.Mert ilyet nem valószínű,hogy írna egy ilyen helyzetben lévő feleség.

Neki elég a baja a beteg gyerekével meg a másikkal,nemhogy azon törné a fejét,hogy hol keresse a boldogságot.Ti nem tudtok normálisan gondolkodni akik azt írjátok fel kellene rúgniuk a családot.

Talán elvált szülők gyerekeként nyomorogva jobb lenne a gyerekeknek?Persze akik ilyet írnak valószínű hasonló helyzetben vannak,lenyúlták valaki férjét feleségét,vagy szeretők maguk is,vagy szeretőt tartanak és ki akarnak lépni a házasságukból...stb.

Olvasd már el mégegyszer a feltett kérdést!!!

13éve vannak együtt!!!Talán kényszerből?A gyerekek még csak 2-4 évesek.Biztos,hogy rendbe lehet hozni,nem szétzülleszteni kell a családot!!!

2009. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen egyet értek.

Szerintem viszont az Anya a kérdező.

2009. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
én azt javaslom, éljetek nyitott kapcsolatban. próbáljatok meg feszültség nélkül élni, boldogságban. mindketten szeretitek a gyerekeiteket és ez nagyon jó, ragaszkodtok hozzájuk. de mindenképpen rendezzétek a köztetek lévő viszonyt. legyetek inkább barátok, akik minden esetben számíthatnak egymásra. sokkal jobb, mint egy házastárs, hiszen bármikor megcsalhat, leléphet, kitolhat veled ha talál egy másvalakit ,stb.
2009. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Leülni és megbeszélni!

Ezek mind csak sejtések,tippelgetések.

Vajon tényleg így éreznek és vajon miért?

2009. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!