Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítja el a vőlegényem...

Miért utasítja el a vőlegényem a közeledésem? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Amikor közeledek hozzá,például adok puszit aza rcára, szájára, vagy megsimogatom a hátát,fejét,fenekét elhúzódik tőlem.Szavakkal is jelzi,jaj most ne,vagy csak nyöszörög hogy fáradt az ilyesmihez.Ő pedig nem is közelít egyáltalán.
2009. szept. 10. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagy gáz van! Nem tudod vele megbeszélni? Korábban hogy működött ez köztetek, ill. mióta tapasztalod az elutasítást? Egyáltalán: mióta vagytok együtt?
2009. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt, max 1 hónapja tapasztalom ezt.
2009. szept. 10. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!



Nem jó, nem jó.... egy férfi ha nem is bírja mindig a simit, de a szexért nagyon tudnak lelkesedni . (merthogy gondolom az sincs...) Valami baja van, én nem gondolnék rögtön a "legrosszabbra", de ez sem kizárt! Ülj le vele és kérdezd meg konkrétan, hogy mi baj??

2009. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo jel,szerintem valami kialudt benne,ne legyen igazam!
2009. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bennem először az merülne fel,hogy 3-ik lépett a kapcsolatotokba.Kérdezd meg tőle,hogy mi az oka a viselkedésének.Miért változtak meg irányodban az érzelmei?

Sajnálom,hogy így viselkedik veled,de jobb most,mintha már házasok lennétek.

2009. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont így viselkedett a volt párom, amikor ismét belépett a képbe az exe, és el akart hagyni, hezitált, gondolkozott mi legyen, de már inkább őfelé húzott a szíve...

persze ez az én tapasztalatom volt, nem jelent semmit, csak gondoltam, érdekes lehet.

Beszélj vele, ki fog derülni minden...

2009. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, többféle oka lehet, ahogy írják az előttem válaszolók: betegség, elhidegülés, harmadik felbukkanása, vagy rájött, hogy a férfiakat szereti. Én leginkább a betegségre tippelnék először. Beszélgess vele, mondd, hogy észrevetted a változást, szeretnéd tudni az okát. Ha kell, elkíséred az orvoshoz. Ne hagyd begubózni, na hagyd magára.
2009. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
itt nagy valószínüséggel egy 3-ik áll a dologban. Férfi elutasítja a testi kényeztetést? Nagy valószínüséggel van valakije:(
2009. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazuk lehet azoknak, akik 3-ra tippelnek. Nekem is így viselkedett a férjem mikor volt valakije :( Kérdezz rá kerek-perec, ha igaz őt is nyomasztja ez és befogja vallani. De a férfiak többsége nem mer ezzel előállni, inkább vár, hogy a nő sokaljon be és kérdezzen vagy dobja ki :(
2009. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta a vőlegényed?
2009. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!