Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítja el a vőlegényem...

Miért utasítja el a vőlegényem a közeledésem? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Amikor közeledek hozzá,például adok puszit aza rcára, szájára, vagy megsimogatom a hátát,fejét,fenekét elhúzódik tőlem.Szavakkal is jelzi,jaj most ne,vagy csak nyöszörög hogy fáradt az ilyesmihez.Ő pedig nem is közelít egyáltalán.
2009. szept. 10. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is írták sok lehetőség van:

1. Az a bizonyos 3.személy.

2. Már nem szeret.

3. Valamiért nem kíván,mondjuk meghíztál vagy ilyesmi. Tudom,hogy ez nem indok ha szeretjük a másikat,de az is tény,hogy sajnos sokan elhagyják magukat miután "biztonságban érzik magukat". És a sexhez fontos,hogy a másik vonzónak lásson minket(mindenkinek más a vonzó).

4. Valami lelkileg bántja és ezért lehet.

Én egyszer jártam így,annak lelki oka volt. Egy ideig próbálkoztam aztán elegem lett,nem közelítettem, csak próbáltam minnél vonzóbb lenni. Pár nap után, úgy bújt, hogy csak na:) Aztán elmondta,hogy mi bántotta(munka) és mikor meglátott tök sexin észbekapott,hogy ha ilyen lökött,akkor elveszít. Azóta is minden rendben és soha többet nem volt ilyen gondunk.

2009. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
3 hónapja a vőlegnyem, nincs senkije az biztos, mert napközben többször felhív,akármilyen apróságot rögtön elmesél,szóval nem hanyagol teljesen el.Csak a testi közeledésre nem hajlik,és a kimozdulást,pőrogramokat is hárítja mondván fáradt.Ami igaz is,mert sokat dolgozik,ahol feszültté válik, most szeretne váltani melóhelyet.Lehet e miatt van?
2009. szept. 10. 14:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy belegondolt, hogy kozeleg a nagy nap, es fel. Fel attol, hogy hazassagban kell elni veled, orokre veled.

Szerintem megijedt. Mikor lesz az eskuvotok?

2009. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nincs kitűzve még.
2009. szept. 10. 15:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg fáradt, vagy nő van a dologban.

Nálunk ugyanez van, de hál istennek az elsőről van szó, ez ezer %.

2009. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!