Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a történetről?

Figyelt kérdés

Adott egy fiu (19 éves) és egy lány (18 éves).a lany terhes lesz de mivel nem állnak ugy anyagilag, ugy döntenek örökbe adják a fiú nagynénjènek amiért cserébe/kimondatlanul/ a nagynéni anyagilag támogatná a fiú családját.(akinek nincs gyereke mert későn házasodott).

A lány elvetèl, majd más okok miatt szakítanak.

A fiú később megházasodik, és tökéletes apa.

A kérdésem: lennél a fiú jelenlegi felesége? Hogy érezted magad a nagynéni jelenlétében amint a gyermeketeket szeretgeti?

Esetleg néznèl más szemmel a fèrjedre amiért ilyen döntést hozott régen?


2013. febr. 25. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a múltat le kell zárni, és ezt a sztorit nem elmesélni a leendő feleségnek.

A nagynéni meg nem annyira közeli rokon, hogy gyakran jöjjön.

2013. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Jobb lett volna a csecsemőnek a nagynéninél, mint egy gyorsétterem vécéjének a szemetesében.

A 19 éves fiú felelősen döntött.

Igaz, védekezhettek volna, de ha már megfogant a baba, ez a lehető legjobb döntés, ha örökbeadják valakinek, aki szereti.

2013. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miét ne lennék?! Tán a fiú tehet arról hogy elment a baba? Gondolom te vagy a feleség. Gondolom tudtad mi történt, így vállaltatok gyereket. Én a feleség helyében semmit nem éreznék a nagynéni jelenlétében. Semmi közöm a múlthoz.
2013. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

tipikus női hozzáállás h bolygassuk már a múltat tépjünk már fel sebeket stb.....


megvolt vége elmúlt lezárt nem kell törődni vele

ennyi

2013. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értem, a meg nem született gyereket nevelte volna a nagynéni. Na már most, az a gyerek nincs.

Azóta a fiú felnőtt és családja is van, akiket nagyon szeret. Innentől kezdve mi a probléma?

Biztosan lenne bennem egy kis tüske a nagynéni irányában hogy most nehogy azt higgye, hogy megkapja a kimaradt gyereket.

2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. lennék a fiú a felesége amennyiben máson nem múlik a dolog. Fiatal volt, felelőtlen, mégis a legjobb megoldást probáltákválasztani. adott volt egy rokon akinek nem volt sose gyereke, nekik adott volt egy gyermek, amit nem tudtak volna felnevelni. hogy a baba nem született meg az egyiknek se a hibája. a nagynénire miért néznék másképp, vagy miért érezném máskép? szeretet volna családot, de nem lehetet neki. nyilván azért odafigyelnék hogy ne kényeztesse el az én gyerekemet, de ez más rokonnál is így lenne nem csak nála.


ami múlt az múlt... az egy fokkal gázabb lenen ha a nagynéni a férjem gyerekét nevelné az exbarátnőtől...

2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

nem értem, hogy miért kellene más szemmel néznem egy ilyen döntésért, amit régen hozott..(19 évesen)

szerintem ez egy nagyon érett döntés volt, mivel manapság a legtöbb ilyen helyzetbe kerülő fiú azonnal arra kéri a lányt, hogy menjen abortuszra(ami kárt okozhat a lány szervezetében), míg itt egy olyan nőhöz került volna a gyerek, aki megbecsüli és tényleg vágyott rá.

valószínűleg hogy furán érezném magam a nagynéni jelenlétében.. de igazából talán sajnálnám :/

2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Ezt a kérdést olyan írta ki akinek nincs gyereke vagy ha van nem látta meg önmagát benne.


A szülést követően, hacsak nem vagy altatásban odahozzák a csecsemőt, ha meglátod benne önmagadat, még megölni is képes vagy a nagynénit, csak azért, hogy a gyereked veled maradhasson.


Mi a véleményem a férfiről? Szar ember, gyáva, aki elmenekül a felelősség alól.


És a sztorit a végén nem igazán értem, most a nő végül me4g sem szüli a gyereket. Mi ez az értelmiségi filozofálgatás??? Az egésznek totál nincs értelme, csk azok számára akik életükben nem szültek.

2013. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én a nagynéni szomszédja vagyok, én kicsit meglepődtem a történeten.
2013. febr. 25. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Azt hiszem, hogy te most erkölcsről beszélsz. Itt az nagyon hibádzik, az biztos.

Ha tudnám, hogy ilyen örökbe adás lenne, vizsgálnám a te erkölcsödet is. Nincs mit egymás szemére hánynotok. Felejtsd el a fiút, és éld a saját életedet úgy, hogy te is hallgatsz a dologról.

2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!