Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szólnátok/megbeszélnétek...

Ti szólnátok/megbeszélnétek az anyukátokkal, hogy tisztában vagy vele, hogy van valakije, vagy várjuk meg, hogy esetleg ő elmondja?

Figyelt kérdés

Az édesapám meghalt 8 éve. Azóta anyunak voltak kapcsolatai, de mindig azt mondta, hogy nem akarja már senkivel összekötni az életét. Elég őszinte (volt) a kapcsolatunk, ahogy én is kamaszodtam egyre több mindent tudtunk megbeszélni. Most tudom, hogy egy nagyon régi családi baráttal szokott találkozgatni. Nem ő mondta el. Nem mondom, hogy zavar, bár kicsit fura (öcsém keresztapja is) de az ő dolguk. Viszont érdekelne, hogy ez milyen komoly. Azt nem hinném, hogy egy futó kapcsolat miatt kockáztatnák a kapcsolatukat, a mi kapcsolatunkat a baráttal. És szerintem elég szerelmesnek is tűnik. Zavar hogy nem mondja el. Azt hittem ennél jobban megbízik bennem. Én is elmondok neki mindent. De lehet csak biztosra akar menni. Nem tudom mit csináljak. Célozgassak, hogy tudom?

18/L



2013. febr. 26. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell célozgatni, kérdezz rá. Biztosan válaszolni fog.
2013. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ha úgy tűnne számon kérem. De éppen ő az aki mindig azt mondja legyünk vele őszinték, abból baj nem lehet, mindent meg lehet oldani.

Akkor megkérdezhetem ugye? Van hozzá "jogom"?

2013. febr. 26. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy van jogod tudni a magánélete olyan részeiről amit nem oszt meg veled?
2013. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt érint.

Másrészt eddig normálisan megbeszéltünk mindent. Én is elmondtam neki a dolgaimat. Öcsém is. Szerintem ha ő tudni akarja, hogy mi mit csinálunk, kivel, akkor ez fordítva is kell hogy működjön.

2013. febr. 26. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, h az Ő őszinteségi kérelme Rá is igaz kell, h legyen és árulja el, hogy mi van közöttük. Különben, hogy is várhatna erre viszonzást? Legalább annyit, h van-e és kb milyen komoly.

24/N

2013. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van hozzá jogod. Nem számonkérős, de mivel egy család vagytok, őszinte kapcsolatokkal, nyugodtan rákérdezhetsz.

Talán azért nem hozta még szóba, mert nem tudja, hogyan állnátok hozzá. Vagy csak még friss a dolog kettejük között.

Nyilván nem kell kiteregetnie előttetek a szerelmi ügyeit, de nagyvonalakban tájékoztathat. Ha akar.

Kérdezz, aztán lesz valami :)

2013. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze én sem intim részletekre vagyok kíváncsi, csak hogy mi ez az egész, tényleg szereti e. Nem csinálnánk belőle gondot, sőt szerintem kifejezetten jó dolog sülhet ki belőle, ha túllépünk a kezdeti meglepettségen, ami még tart. De ha megmagyarázná és nem titkolgatná már mi is hamarabb megbarátkoznánk a dologgal. Aztán ha mégsem lesz belőle semmi akkor azt is felfogjuk, nem vagyunk már kicsik, akik beleélik magukat valamibe, majd nem tudnak megbirkózni a koppanással.
2013. febr. 26. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán kérdezd meg,hogy mi újság a pasikkal,tetszik-e neki valaki.Ha ilyen őszinte a viszonyotok,akkor tuti elmondja,ha valakivel találkozgat,max hozzáteszi, hogy még nem biztos a dolog.
2013. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyelöre még ö sem tudja, hogy ebböl is csak rövidebb vagy esetleg komoly kapcsolat lesz, és addig nem akar téged megzavarni.


Vagy nem tudja, hogy hogyan kezdjen bele, éppen mert a család barátja.


Szerintem kérdezz rá, hogy ezt hallottad, tényleg igaz? De ne úgy, hogy az jöjjön le a kérdésböl, hogy kifogásod van ez ellen.

2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én anno rákérdeztem. Volt valami zene, amit hallgatott, és valahogy beugrott. Kérdeztem tőle, hogy "ugye most nem az xy-nal jársz?". Erre elmosolyodott, onnantól már tudtam. Mondta, hogy félt elmondani, mert félt a véleményünktől. Erre én mondtam, hogy a lényeg, hogy ő boldog:) Ő is megnyugodott, meg én is, hogy tudom az igazat.
2013. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!