Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám beperelt szülőtartásért....

Apám beperelt szülőtartásért. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő gyerektartást soha nem fizetetett,azt mondja tudja h pénzt nem de lakhatást és élelmet kell adnom neki. Az örökségéből amit nem ivott még el,abból perel.


Én anyósék családiházába lakok,gyeden vagyok. Most a gyerekem elől kéne elvennem az ételt h ő enni tudjon? Nevetséges. Be akar költözni az egyik üres szobába. De nem fogja fel h az nem az én házam. Azt mondja h nekem ott csak a gyerekemre kell költenem,tudok neki is ételt venni. Hát nagyon nem igy van mert én is beszállok a költségekbe.


2013. febr. 26. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, más házába nem költözhet, gyes pedig a gyereké. Mondjad neki, hogy nyugodtan próbáljon perelni, maximum kiröhögik. Egyébként nagyon megvizsgálják a körülményeket, nincs ilyen, hogy ő a hasára üt és neked fizetned kell.
2013. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
Ez így van ,gondolom a lakás ahol vagy nem a te neveden van ,akkor neked jogilag nincs is közöd hozzá így biztos hogy nem tud beköltözni. és ajánlom figyelmedbe a szegények ügyvédjét ahol elvileg segítenek ,de csak elvileg többet nem tudok róla.
2013. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan megvizsgálják az életkörülményeidet,és az övét is. Perel, az egy dolog. De messze nem biztos, hogy sikeresen.
2013. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Semmi közöm a lakáshoz,csak apám hiszi azt h oda csak ugy betelepedhet.


Nem marad sok a gyedből miután kifizetem anyóséknak a ránk eső részt. Ha a párom nem dolgozna még pelenkára se lenne elég a pénz.

De apám azt hiszi h a gyedemből futja arra h neki havi bevásárlásokat rendezzek.


Nem is akarok neki segiteni... Most örökölt 8 hónappal ezelött több milliót meg egy lakást. A lakásból már semmi nincs... És az utolsó pénzén perel engem.

2013. febr. 26. 15:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne izgulj, mert semmit nem tehet. Nincs is miből támogatnod, a férjednek pedig nem kell. Az meg, hogy több milliót elherdált már kizáró ok lehetne. Tudna egyébként dolgozni?
2013. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudna... Még nincs 50 éves,de mondjuk a pia miatt le van robbanva.
2013. febr. 26. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, abban a pillanatban, amint kiderül, hogy gyakorlatilag 8 hónap alatt eltapsolt egy 5-10 millió forint közötti összeget (egy lakás meg az általad említett több millió alapján saccolom ezt), nem lesz az a bíró, aki szülőtartást fog neki megítélni.
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ha nem fizetett gyerektartást, a szülőtartást sem igényelheti.
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító emberek vannak,komolyan:((A saját gyerekét,akire soha nem fizetett gyerektartást képes beperelni???Milyen "ember" az ilyen??
2013. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Had pereljen,nem megy semmire,főképp hogy elvileg neki több pénze van mint neked.
2013. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!