Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha párotok...

Titeket zavarna, ha párotok hajnalig TV-t nézne?

Figyelt kérdés
amikor én 5-kor kelek és jó párszor felriadok rá. Állandóan emiatt veszekszünk, ő délután kialussza magát, de nekem csak éjjel van időm aludni, vagy nekem kellene toleránsabbnak lenni?

2013. febr. 27. 08:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%

Engem zavarna!

De nem tudtok kompromisszumot kötni? Lehetne pl. hogy a te ágyad a tv mögé kerüljön, így nem látod a fényt, ő meg használjon fejhallgatót, így a hangot se hallod.

2013. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%
Évek nem zavar, elég jó alvokam van. Esetleg szemmaszk neked, fülhallgato neki es meg is van oldva.
2013. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon zavar! Főleg akkor, amikor bealszik és bekapcsolva hagyja a tv-t. Ezért be is állítottuk az időzítőt. Így már nem olyan vészes. De megmondtam neki, hogy nem sok húzása maradt, a hálóból mennie kell majd a tv-nek!
2013. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én TV-re alszom el. De ha zavarna akár engem, akár őt, akkor kikapcsolnánk.
2013. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran zavar, főleg ha másnap kelnem kell.

Ha azért nézi a tv-t, mert nem tud aludni, akkor szokjon le a délutáni alvásról.

Másik szobába nem tudjátok rakni a tv-t? Ha nem, akkor kössetek kompromisszumot: egyik éjjel mehet a tv, a másik éjjel nem...

2013. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Mi mindig együtt fekszünk le, max ő még néz egy kis filmet, de kb. csak fél órát, addig nekem meg olyan jól esik szúnyódni rajta...


:)


HA ennyire nem toleráns a párod, mire alapozzátok a kapcsolatot? :(

2013. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Jó, hogy más is így gondolja.. Néha már megőrülök tőle, hogy tök fáradt vagyok és kb hajnali 3-tól 5-ig élvezhetem a csendet, addig meg állandóan felriadok a hangra meg zavar a fény, vibrálás. Időzítőre nem lehet rakni, mert ő még nézi.. amikor elalszik sokszor csak akkor kapcsolhatom ki én, ha meg megkérem, hogy kapcsoljuk ki, akkor meg én érezzem magam szarul, hogy ilyet kértem. Amíg én dolgozom meg csinálom a házimunkát, ő kialussza magát és nem akarja belátni, hogy igazam van. Sajnos csak egy szobánk van, nem tudjuk átrakni másik szobába.
2013. febr. 27. 08:57
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. És az, hogy miért nem képes megérteni, hogy én nem aludtam ki magam délután és korán reggel kelnem kell.
2013. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
6-os nak, jó kérdés, néha én sem tudom :(
2013. febr. 27. 08:58
 10/44 anonim ***** válasza:
82%
Engem nagyon zavarna, hogy fontosabb egy tetűtévé, mint a másik ember nyugalma! Válóok.
2013. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!