Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet nagyon szeretik a...

A férjemet nagyon szeretik a nők. Mit csináljak? Titeket az zavarna hogy sok nő oda van érte?

Figyelt kérdés
Soha nem csalt meg,de tudom hogy a nők jól érzik magukat a társaságában.Soha nem szóltam neki ezért mert megbízható és soha nem csalt meg és nem is csalna.Tisztességes,rendes ember de nagyon sok nő vonzódik hozzá.
2013. febr. 21. 12:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
örülj neki :)
2013. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Semmit. Örülj neki, sokan irigykednek rád biztos. :-)


Most jobb lenne egy olyan férfi aki senkinek sem kell? Így legalább van ami fenntartja a tüzet. Én tök örülnék ha néha kicsit féltékeny lehetnék a férjemre, de ő leginkább csak férfiak között mozog, a munkája miatt.

2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

ma 12:24


Néha örülök,néha nem.Nem tudom hova tenni néha.Vagy hogy ennek örülnöm kellene e vagy sem.

2013. febr. 21. 12:25
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire hűséges típus, akkor eszembe se jutna bosszankodni miatta. Sőt, büszke lennék rá :)
2013. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ma 12:26


Régen igaz nagy csajozó volt,de nagyon hűséges típús mert soha nem vert át egy lányt sem.Tudom mert már akkor is ismertem és mindig korrekt volt a lányokkal.

2013. febr. 21. 12:27
 6/29 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Biztosan jól néz ki és jó a közelében lenni. Örülj, hogy a tiéd. Ne foglalkozz más csajokkal, ha úgyis téged szeret.
2013. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjemet is imádják a nők. Még akkor sem vonulnak vissza amikor az edzőteremben ott vagyok én is mint feleség. Akkor is nyomulnak rá, pitiznek neki, és tapogatják az izmait..:) Én csak mosolygok, mert látom hogy a férjemnek ez nem jelent semmit, sőt néha kínosnak is érzi magát, mert nem tudja hogy mondja meg a nőknek hogy nem nyomuljanak. Nem akarja megbántani őket. Ilyenkor ha már nagyon szorult helyzetben van hozzám menekül..:)

Én tudom hogy szeret, és sosem csalna meg. Én is szeretem, és csak nagy ritkán van hogy zavar más nők rajongása.. Igazából nagy ritkán mindig feltűnik egy kis fiatal huszonéves aki eltökéli hogy behálózza a férjemet, mert ő akar a feleség lenni. Aki már annyira durván elmegy hogy képes a lakásunkra is eljönni, aki állandó üzentekkel, telefonhívásokkal, levelekkel zaklatja a férjemet. Na ilyenkor lepődök meg, hogy sokan azt hiszik csak a férfiak ilyen megszállottak.. De szerencsére ez a megszállottság sem sokáig tart..

2013. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is testépítő. Mikor megismert 120 kilósan mentem a teremben, hogy edzek és leadjam a kilóim. Annyira segítőkész és aranyos volt. 3 hónap múlva megkért, hogy járjunk, azóta együtt vagyunk.


Én nem vagyok féltékeny. Ott sok ott a csaj és szó mi szó sokan odavannak érte, de nem félek egyáltalán, mert neki akkor is én kellettem és nem a többi csaj, mikor én kövér voltam és a legtöbb férfi inkább ódzkodott tőlem.


Szóval én nem vagyok féltékeny. Az egy kicsit bántott, amikor beszélgettek a csajok a teremben róla, és azt találgatták, mikor meg tudták ,hogy jár egy lánnyal, hogy vajon ki lehet. Aztán meg mikor az egyik mondta, hogy valami kocával jár, aki fel sem érhet hozzá az nagyon szarul esett (nem tudták, hogy én vagyok az).

2013. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
soha,SOHA ne mondjátok azt hogy engem a pasim/férjem.. nem csalna meg!és ezt nem rosszból irom,én is ezt hangoztattam,és szörnyű volt a pofára esés,semmi jel nem utalat rá,még más nőre sem nézett,aztén sok év után megtörtént,hirtelen..azóta megfogadtam,hogy ilyen kijelentést nem teszek
2013. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul - kiegészítvén az előző válaszadót - egy ilyen férfi esetében még nagyobb a kísértés, amikor nők tucatjai ajánlkoznak fel neki. Nem lehet tudni, hogy ha csak egy is, de nem érinti meg valamilyen szinten, nem kelti fel az érdeklődését valamivel. Persze nem akarom én sem azt mondani, hogy ne bízzatok meg a férjetekben, mert bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak, de azért nem árt nyitva tartani a szemünket :S
2013. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!