Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az anyám az...

Mit csináljak? Az anyám az agyamra megy.

Figyelt kérdés

Bocsi előre is ezért a hülye kérdésért, de már nem tudok mit csinálni.

Pénteken megyek vízitúrázni, és kell vinni valami vízálló kabátot, de nekem nincs, és nem tudom meggyőzni, hogy azt az irtó ronda kabátot fel nem veszem ilyen túrára, de ezt nem tudja felfogni!



2013. febr. 27. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
nehogy már szövetkabátot akarjatok ráerőltetni egy vízitúrára....magyarázd el anyukádnak, hogy ez mennyire logikátlan. érvelhetsz azzal, hogy meg fogsz fázni, mert csurom víz leszel, kimaradsz a suliból...
2013. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyja nem retardált, hogy szövet kabátot adjon rá a vízbe. A kérdésben is az van, hogy ronda kabátot nem vesz fel. Mikor rákérdeztek akkor meg hirtelen nem ronda csak izé, ilyen szövet.... az, az... szövet... szóval nem jó, nem az hogy ronda. mhmm :)
2013. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha vizitúrázni van pénzed, akkor csak tudsz venni egy olcsóbb vízálló kabátot. Vagy nem Te fizeted?

Anyád? Hány bőr is van egy szülőn? Azt bizony mind le kell róla nyúzni...

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Van kabátom egy szövet viszont a túrára az nem jo, más viszont nincs, ezért egy ősrégi kabátot akar rámadni. És nem is ő fizeti, hanem apukám fizette a felét, én meg a másik felét. Plusz a saját pénzemből kunyiznak és nem adják vissza soha ha kérem se. Anyukám azt mondta, hogy utál vásárolni, és megtiltja, hogy egyedül vegyek ruhát mert ha neki nem tetszi nem hordhatom.

Apám meg folyton dolgozik így nem tud segíteni és a tesóim meg már nem laknak otthon, és ők is folyton dolgoznak.

2013. febr. 27. 18:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Vizitúra? Mikor 2 fokos a víz? Meg sátorban alszotok..

Hány éves vagy? Két szülő között elvesztél. Nem figyel Rád egyik sem..Felét Te fizetted? Miért, már dolgozol?

Velem biztos nem a kabáton vitatkoznál..

Itt valahogy nem áll össze a kép. Valami nem stimmel.

2013. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te fizetett a másik felét? És neked anyukád adja a pénzt.
2013. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
akkor egyszerű: veszel magadnak a saját pénzeden egy kabátot és vagy azt mondod anyádnak, hogy egyedül vetted (egy kis raplit csak elviselsz, visszavinni nem fogja :)), vagy azt, hogy apukáddal vetted (vele azért beszéld meg a dolgot, tudjon róla).
2013. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!