Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fukar velem a...

Miért ennyire fukar velem a saját anyám?

Figyelt kérdés

Ma kértem tőle hogy hétvégén vegyünk egy új táskát mert a régin már lassan akkora lyuk van hogy cipzározni se kellesz ahhoz, hogy kivegyem a könyveket.Erre előjött a félévimmel és hogy esetleg gimi kezdésre kapok egy új táskát.De bezzeg apám akárhányszor kér pénzt kocsmára, vagy szerencsejátékra neki mindig ad.Pedig én sosem szoktam tőle kérni.Nagyon ritkán de akkor is csak ha kell valamire pl.: bérletre.

Szóval tényleg ennyire nehéz lenne 2-3000ft-ot feláldozni egy akármilyen táskára?Pedig ha összeszámolnám eddigi életem alatt ami pénzt adott apámnak..Hát nemhogy egy táskát..egy egész táskagyárat lehetne belőle venni.



2013. febr. 25. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az apád keresi meg azt a pénzt amiből anyukád "ad" neki-mivel, gondolom ő osztja be a pénzt.

Nyilván nem egy "akármilyen" táskát akarnál vele vetetni.

Nincs zsebpénzed? Nálunk 16 éves korunk óta mi vesszük saját magunknak a cuccainkat. (Havi 5.000 HUF)

2013. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy dunántúli vagy?
2013. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy nem szoktam kérni és adni se szokott magától.

Egyébként pont fordítva van.Apám nem dolgozik egyedül anyám keres.

2013. febr. 25. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Tiszántúli :)
2013. febr. 25. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Én még csokira se kapok pénzt. Kérj pénzt más rokonodtól. ;) 15/f
2013. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó ötlet amit előző mondd, ha anyudra nem tudsz hatni megpróbálhatsz kérni a nagyszüleidtől.

Ha tényleg nem valami csillivilli méregdrága táskát akarsz akkor nem értem a szüleid problémáját, a dolgok elromlanak és újat kell néha venni. Ez van.

2013. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy most lyukas tolltartóval járok suliba. XD
2013. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát csokira éppen kapnék de valahogy nincs ínyemre a kéregetés.Nagyszüleim közül már egyedül csak egy mamám van, de tőle sem akarok kérni, mert elég kevéske nyugdíjat kap, abból mire kifizeti a rezsit nem sok pénze marad.Néha néha amikor marad egy kis pénze magától szokott adni párszáz forintot.De azt apám általában elcsórja.Akárhová rakom megtalálja.Önszántamból csak ritkán adok neki, mivel legtöbbször nincs is miből.És tényleg nem drága táskát akarok, tudom hogy állunk meg azt is hogy nem engedhetjük meg magunknak a 10000ft-os converse táskát, de nekem jó egy akármilyen kínai valami is.Nem vagyok én divatmajom
2013. febr. 26. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Küldök egy virtuális ölelést. Ha lyukas taskaval vagy cipövel jarna a lanyom, megszakadna a szivem, en aranyamat mindent eladtam ha kellett, csak nehogy egyszer nemet kelljen mondjak a gyerekemnek
2013. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!