Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jön ahhoz anyám hogy...

Hogy jön ahhoz anyám hogy becsméreljen? Ilyenkor ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok.Anyám egyfolytában becsmérel,nem külsőleg,hanem viselkedés stb.Ne így csináld ne úgy csináld és hasonló dolgok.Egyfolytában a múltat hánytorgatja,ami mondjuk 10 évvel ezelött történt.Ha jól érzem magam a bőrömbe akkor egyfolytában alám tesz,kritizál stb.Mit csináljak vele?Már sokszor volt hogy majd nem felpofoztam.
2013. febr. 22. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kerüld a társaságát. Az én családom is ilyen és nem lehet velük mit csinálni. Múltkor a mamám hordott le a sárgaföldig. Még be se léptem a konyhába, de már leordította a fejem, hogy én milyen hülye vagyok és hogy szerethet a párom stb, még a páromat is lehülyézte, hogy velem van, pedig még nem is látta. Én meg közöltem vele nevetve, hogy csak azért volt értelme átmenni hozzá, hogy adjon pénzt. Fájdalmas, de ez van.
2013. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyszerűen nem türném el tőle, és ezt meg is mondanám neki. Ha nem érti meg, messze elkerülném a házatáját. Kivéve, ho ő adja az apanázst...
2013. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mondd el neki a véleményedet róla, az összes sérelmedet, és szakítsd meg vele a kapcsolatot! Én ezt tettem.

És olvasd el Susan Forward Mérgező szülők c. könyvét.

2013. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Minek találkozol egyáltalán vele, ha ennyire nem jöttök ki egymással? Ne menj el hozzá, me beszélj vele telefonon és meg van oldva a probléma.
2013. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Költözz el! bár 18 évesen nem könnyű ;)
2013. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Együtt laktok? Hány éves vagy?

A Mérgező szülők-et olvastad?

2013. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ma 19:05-ös: Honnan veszed, hogy a kérdezö 18 éves?


A felnött ember alatt nem ezt értem, hanem olyan valakit, aki önállóan él.

2013. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.Egyenlőre sajnos nem tudok elköltözni mert nem keresek annyit jelenleg hogy egyedül fennt tudjam magam tartani.80 ezer f-tos fízetésből elég nehéz ezt kivitelezni.Egy albérlet a városban ahol lakom 60 ezer ft alatt nincs,erre még rájön a reszi,és már el fogíott a pénzem.Egyszerűen nem tudok egyenlőre lépni.

Amúgy igen,elkezdtem a olvasni azt a könyvet amit említett itt valaki.

2013. febr. 22. 19:18
 9/24 A kérdező kommentje:
* fogyott
2013. febr. 22. 19:19
 10/24 anonim ***** válasza:
8: Sok más lehetőség van szétköltözésre is. Van saját családi ingatlan? Mekkora lakásban hányan laktok?
2013. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!