Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Megígértem nekik, hogy normálisan viselkedek és cserébe többet engednek. Nyáron menni akarok a haverjaimmal egy helyre, kb 10 napról lenne szó és azt mondták hogyha jó leszek elengednek. Eddig minden jó volt, de még év elején összevesztem egy cigány osztálytársammal és most annyira veszekedtünk, hogy verekedtem és fegyelmire kell mennem. Valszeg ki fognak csapni, ennek mindig az a vége de ő kezdte. Hogy mondjam el nekik és mit tegyek, hogy elengedjenek?
2013. febr. 27. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Miért engednének el?

Megegyeztetek valamiben, Te ezt nem tartottad be, akkor miért kellene hogy elengedjenek.Tanulsz belőle reméljük.

2013. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha téged így fel lehet, húzni, hogy verekedésbe fajulnak a dolgok, én se engednélek el sehova...
2013. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már nem lehet, most nem én kezdtem hanem ő orrba vágott úgy hogy vérzett az orrom én erre kirúgtam a lábát, ő felállt és neki lökött a szekrénynek. Ha ezt év elején csinálta volna az biztos, hogy ő a kórházban lenne én meg a rendőrségen. Ez azért volt mert elkezdett sértegetni én meg le cigányoztam.
2013. febr. 27. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos engem is könnyű provokálni, de igenis meg kell állni, hogy visszaüss, mert amint te is írod: börtön lehet a vége. hány éves vagy amúgy?
2013. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte, mondd el hogy történt. Aztán nyárig legyél hiper-szuper rendes a családoddal, segíts nekik otthon stb... Itt a legnagyobb gáz az lesz ha kirúgnak...
2013. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mit mondj nekik? Az igazat. Minél előbb. HA nem te kezdted, önvédelem volt, amit csináltál, nincs mitől tartanod.

Bár ne légy büszke akkor sem magadra, a szüleid helyében megértem, hogy féltenek, ha erre hajlamos vagy :(

2013. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, és milyen suliba jársz? A szüleid nem tudnak az egész ügyről, vagy csak arról, hogy ki fognak csapni? Mást nem tudsz tenni, mint hogy elmondod nekik mi a helyzet. Előbb-utóbb úgyis meg kell tudniuk, ess rajta túl. Lehet, hogy ugrik a nyári buli, mert most lesz veled épp elég gondjuk. Én azért azt javaslom, próbálj úgy viselkedni továbbra is, hogy minél előbb elfelejtődjön ez a balhé. Ennél többet nem tudsz tenni.
2013. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig próbáltam megállni mindent de most álljak ott mint egy darab szar és hagyjam, hogy üssön? Ez ma történt de még nem szóltam nekik, nem tudom mit fognak hozzá szólni. És 17 leszek.
2013. febr. 27. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsapnak a suliból, és az a bajod, hogy elmehetsz-e nyaralni?
2013. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondd el nekik. Ha nem voltak eddig balhéid az iskoládban, lehet, hogy még segítenek is, és elkerülheted a kicsapást. A legsziklásabb iskolában is számít, ha a szülők kicsit kiállnak a gyerekért, és beszélnek az osztályfőnökkel, igazgatóval.
2013. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!