Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Megígértem nekik, hogy normálisan viselkedek és cserébe többet engednek. Nyáron menni akarok a haverjaimmal egy helyre, kb 10 napról lenne szó és azt mondták hogyha jó leszek elengednek. Eddig minden jó volt, de még év elején összevesztem egy cigány osztálytársammal és most annyira veszekedtünk, hogy verekedtem és fegyelmire kell mennem. Valszeg ki fognak csapni, ennek mindig az a vége de ő kezdte. Hogy mondjam el nekik és mit tegyek, hogy elengedjenek?
2013. febr. 27. 18:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10-est adom.

Az éven még nem balhéztam de tavaly igen. Sokat. Ezért egyeztünk meg.

2013. febr. 27. 19:12
 12/14 anonim válasza:
Nem biztos hogy kicsapnak. A tesómnak is volt fegyelmije, azóta is a suliban van, annyi, hogy még egy ballépés és repül (nem mondta ezt senki így ki, de nyilvánvaló...)Várd ki a végét, bármi lehet, csak az igazat mondd.
2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy fegyelmire kell menned? Én is ennyi idős vagyok,de az én sulimban ez majdnem mindennapos dolog,ez miatt senkit nem küldenek fegyelmire nálunk...
2013. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ez volt az első eset, ha ennyire biztos benne:(
2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!