Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, csalódnátok, ha...

Kiakadnátok, csalódnátok, ha a párotok meg szeretné műttetni magát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Az attól függ milyen műtét.

Ha plasztikai műtét akkor igen, kivéve ha egy olyan műtétet akar mint ami pl egy régi sérülés nyomának az eltüntetése főleg ha az arcánál sérült meg és ott van a heg, akkor megérteném, vagy ha olyan műtétről van szó ami az egészségét befolyásolja, de nem sürgős a dolog.

Ha olyan plasztikai műtét mint például, mellnagyobbítás, orr átszabás, meg hasonlók, akkor ki lennék akadva, ezen mert nálam a természetes szépség a szép, és nem a beavatkozott plasztikai szépség, mert az már mű, és oké hogy nagyobb, de nem szép. Csak sokan nem így látják sajnos.

2013. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha mellnagyobbítás féle akkor igen, nagyot csalódnék benne. Nem hiszem hogy egy tanult értelmes nőnek ilyesmire szüksége lehet. Nekem meg egy buta nőre nincs szükségem akinek ezek a dolgok ennyit számítanak hogy még át is szabatná magát.
2013. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért csalódnék benne? Maximum akkor, ha Geronazzo Maria kinézetű lenne a sok műtéttől. Nem értem a tanultság hogy függ össze azzal hogy érzi magát jól. Ha ettől nő az önbizalma vagy jobban érzi magát a bőrében és nem egy műanyag krumplinak tűnik akkor nyugodtan. Ez a begyöpösödött nézet meg, hogy csak a buta szőkék foglalkoznak a külsejükkel elég nagy vicc.
2013. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem értem, hogy egy tanult, értelmes nő miért ne műttethetné meg a melleit? Ha mondjuk kiürült zacskó már a szüléstől, fogyástól? És csak simán nőnek szeretné érezni magát?

Persze a cerka mindig ugyanolyan, a férfiak nem élik át, ahogy valami rajtuk, ami a nemiségüket szimbolizálja, tönkremegy...

2013. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Miért is akadnék ki, ha ő szeretné jobban érezni magát? Minden olyan dolgot pártolok, ami jót tesz a szívének-lelkének.
2013. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

OFF: 20 évesen műttettem a mellem a diákmunkával megkeresett pénzemből, emellett párhuzamosan végeztem el két szakot a főiskolán (igen, 2 diplomám van). Nem tudom, hogy a kettő miért zárja ki egymást.


ON: Én nem akadnék ki. Nem vagyok a plasztika ellen, csak akkor, ha túlzásba viszik. Én sem F kosaras melleket csináltattam, csak A kosárból C-t, mert sosem szerettem a kis mellemet. Sosem voltam magabiztos ezáltal, és úgy éreztem, hogy üzletasszonyként nem állja meg a helyét egy olyan nő, akinek az önbizalma a béka feneke alatt van. Senki nem akadt ki a környezetemben, a párom se, mert mind tudták, hogy én erre készülök (kb. 15 éves korom óta). A párom azóta a férjem, a családommal is ugyanolyan remek a kapcsolatom, az önbizalmam a helyén, és a karrierem is.

2013. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként, férfi párral: ha vmi nagyon zavarná a testén, és nem változna meg tőle az egész arca, akkor nem zavarna (teszem azt, hirtelen fogyás után rajta maradt löttyedt bőr eltávolítása pl. teljesen rendben van). De ha mondjuk ilyen feminin módon feltöltetné a száját pl., akkor már tudnék úgy nézni rá. Tényleg attól függ, milyen műtétről van szó.
2013. febr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy csalódjak valakiben kicsit több kell annál, hogy megváltoztat valamit magán, ami őt zavarja.
2013. febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

2-es, Te azt sem tudod mit beszélsz!

Tanult, értelmes nő vagyok, mégis megműttettem a melleimet a 2. szülésem után. Mégpedig azért, mert szinte 0 mellem volt, még az A kosár is nagy volt, és nem éreztem jól magam úgy.De ennek semmi köze az észhez, Te kevered a dolgokat!Te mellméret alapján döntöd el, hogy ki a buta és ki nem?

2013. febr. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Én a mellemet szeretném megnagyobbítani már régóta, mert gyűlölöm, hogy nincs dekoltázsom, nincs mit fogni és fürdőruhában felül olyan vagyok, mint egy 5 éves kislány. 75C-re szeretném megcsináltatni a most 75A-ból, szóval nem lenne nagy, hanem végre akkora lenne, mint egy normális felnőtt nőnek. Gyereket többet már nem akarok, ráadásul a terhesség után még kisebb lett és szottyadt. A párom nem hogy nem akadt ki, de többet dolgozik, hogy most nyáron lehessen mellem. Ezen meg is lepődtem, mert azért sok pénz, bár inkább én szeretném fizetni, gyűjtöttem külön csak erre 1,5 milliót. De jó tudni, hogy ő is támogat ebben, elvégre nem vak és ő is látja, hogy így rusnya a mellem és gátlásos vagyok előtte is.

Szerintem ameddig normális keretek között marad a dolog, azaz addig, ameddig azt műtteti valaki, amit a természet elbarmolt, nincs gond. Akkor van, ha egy teljesen normális, szép testrészt akar elcsúfítani az illető műtéttel.

2013. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!