Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, csalódnátok, ha...

Kiakadnátok, csalódnátok, ha a párotok meg szeretné műttetni magát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 23:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A párom is tervez műtétet, én is.

Neki nyúlszája volt, amit műtöttek, de csúnya lett a végeredmény, ezt plasztikáztatni fogja.

Nekem a mellem kell legalábbis felvarratni, mert hízás-fogyás után lóg, de valószínűleg meg is nagyobbíttatom, ha már vágnak, hogy konfekcióméret lehessek. No meg mert a páromnak az jobban tetszene.


A családomban is előfordultak illetve tervben vannak plasztikai műtétek, pl. anyukámnál császár utáni heg, a húgomnál anyajegy leszedése utáni heg, a sógornőmnél orrműtét (bár bevallom, nála nem láttam különbséget az előtte-utána állapot között).


Nem gondolom, hogy egy ilyen műtét olyan tragikus lenne. Az már régen rossz, ha valakit a külseje határoz meg.

A külsőnk egy adottság, amit ahogy fejlődik a tudomány, egyre inkább olyanná változtathatunk, ami tetszik. Régen még csak fűző volt meg lengőborda-kioperálás, aztán lett melltartó, most meg mellműtét... mindnek ugyanaz a célja, hogy az ember minél jobban megközelítse az ideált.


Szóval nem, nem akadnék ki és nem is csalódnék. Nyilván átbeszélnénk, de igazából ha neki jobb úgy, akkor én csak támogatni tudom.

2013. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

dehogyis. ameddig egészséges mértékű a beavatkozás, és nem úgy nézne ki tőle mint egy kirakatbaba, addig semmi kifogásom ellene.

több lányismerősöm is megcsináltatta a cicijét. saját pénzből, mert ők ettől érzik jobban magukat. ha valami lelki bajom lenne a testem miatt, én sem haboznék rá összegyűjteni a pénzt, és kés alá feküdni. senkinek nem árt vele, ha úgy néz ki, ahogy neki tetszik.

2013. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem örülnék,de nem akadnék ki.

Én is szeretném plasztikáztatni a mellem,mert nagyon sokat fogytam.Értelemszerűen a mellemből is.Az nem zavarna,hogy összement,de ugye a bőr meg megmaradt.Szóval most 21 évesen szottyadt lecsüngős "mellem",vagy is inkább bőröm van a mell helyén.Képtelen lennék ezekkel a tejeszacskókkal leélni az életem.

Emiatt nem tartom magam butának.

Egy férfin mondjuk nem tudom mi plasztikázni való van.A ránceltüntetés szerintem szükségtelen.Örülnék,ha mindketten méltósággal tudnánk megöregedni.

2013. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!