Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, csalódnátok, ha...

Kiakadnátok, csalódnátok, ha a párotok meg szeretné műttetni magát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha férfiból nővé, vagy fordítva műttetné magát, attól kiakadnék nyilván. Mástól szerintem nem. Csak akkor, ha mondjuk nő, szép a melle, de ő elégedetlen és azért műttetné. Ezt felesleges kiadásnak és műtétnek is gondolnám. De ha mondjuk lóg a melle, vagy görbe az orra, és emiatt önértékelési gondjai vannak, akkor támogatnám is.
2013. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Talán. Attól függ, miről van szó.

Én is szeretném megműttetni magam, mert már tizenévesen lógtak a melleim, és túl nagyok. Akadályoznak mozgásban, öltözködésben, alvásban, gyerekcipelésben. Emiatt göbre a hátam, ezért fáj a derekam. Szóval E/F-es mellből jó lenne B-s.

2013. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő úgy érezné jobban magát, tegye.
2013. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mellimplantátumon én is gondolkozom.

Kamaszkoromban nagyon "erős csontú" voltam. Egyszer csak nekiálltam rohamtempóban fogyni, hiába ettem.

A hülye háziorvos, ahelyett, hogy kivizsgáltatott volna, rám égette, hogy evési zavarom van, és pszihológushoz küldött.

A pszihológusnak meg feltűnt, hogy folyamatosan éhes vagyok és eszek.

Olyan durva bélféreg-populáció lakott bennem, hogy szinte élve felfaltak.

170cm-70kg ról lefogytam48 kilóra.

Azóta 60 kilón vagyok, lett egy gyerekem. A hirtelen, erős fogyás és a szoptatás együttesen olyan vizslafüleket csinált, hogy undorító.

Ha lenne rá keret tetetnék bele szilikont. Nem túl nagyot, olyan kis tenyérbeillőt.

2013. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%

Elég baj, ha egy nőnek emiatt vannak önértékelési zavarai. Rákölt 1,5 milliót, hogy szebb legyen, és pár év múlva kezdheti előröl. A mellplasztika nem egész életre szól.

Csak nagyon indokolt esetben tudom elfogadni.

2013. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
15-ösnél a pont. Minden értelems élőlény tudja, hogy a mellplasztikát többször is meg kell újítani. A modellek is ezt csinálják, csak nincs nagydobra verve, csak a legelső alkalmuk.
2013. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Csak akkor kell újra csinálni, ha már nem tetszik a formája esetleg, vagy nem éri be az illető és még nagyobbat akar, amúgy egész életre szól, nem kell cserélni.
2013. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja, hát kérem szépen ez a kedves férfiak hibája, ők szeretik a cickókat, nyilván, ha lesz*rnák, akkor nem lenne a nőkben kisebbségi érzés. ;)
2013. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Aggódnék érte, ez a megfelelő szó.

#11-hez hasonlóan nekem is eszembe jutott a nemváltoztatás. No akkor nagyon aggódnék és sajnálnám is, az egy rohadt hosszú folyamat, mindenféle problémákkal... Csalódni nem csalódnék, utána lenne egy barátnőm mellekkel, legjobb. Kissé mellcentrikus vagyok, tudom :)

Najó nem, műtéttel nem kéne. Nem is érteném, miért akarna műtétet, teljesen jól néz ki az én ízlésem szerint :) Komoly ok nélkül műteni az eléggé rossz ötlet, veszélyek, költségek, miegymás... Ha valakinek az életminőségét javítja egy nem különösen veszélyes műtét, akkor megértem s eszembe se jutna butának tartani egy nőt egy mellműtét miatt... Csak betegnek, ha D kosárból csináltat H-t vagy K-t vagy tudomisén.

2013. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Műtéttől függ... ha egy betegség indokolta műtétről van szó, akkor nyilván nem. Ide sorolva az olyan plasztikai műtéteket is persze, ami mondjuk valamilyen betegség, baleset, veleszületett probléma miatt vált szükségessé...

Mondjuk a divatos mellplasztikáról szólva: ha egy nőnek mondjuk 3 gyerek után olyan nagy és megereszkedett lett a melle, ami már gerincproblémákat okozhat hosszabb távon, azt nyilván meg kell műteni, orvosilag indokolt. Ha viszont azért operáltatná a semmiféle eü panaszt nem okozó mellét, mert úgymond "jót tesz a karrierjének", akkor leakadnék mint a biciklilánc, és erősen elgondolkodnék a kapcsolat jövőjéről...

2013. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!