Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen tulajdonságokkal...

Nők! Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie annak a férfinak, akivel szerintetek boldog házasságban lehet élni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a legfontosabb egy férfiben?Mi az a tulajdonság, amivel igazán boldoggá tudja tenni a feleségét?Kort is írjatok légyszi!
2013. febr. 28. 14:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, magabiztosság.

Mindent mást talán át lehet hidalni, de egy idegbeteg, önbizalom hiányossal nem lehet mit kezdeni.

2013. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a türelem, a nyugodt természet, az önzetlenség és hogy egy szinten legyen az intelligenciánk, ne akarjon mindenáron maga alá rendelni. Szerintem ez alap, enélkül nem is működhet a dolog. És szerencsére ezt az embert már megtaláltam:)23N
2013. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az is fontos, hogy te milyen vagy. Hisz a Te párod életed végéig, agy legyen olyan, ami neked megfelel.

Szerintem fontos a türelem, és a tolerancia. És az, hogy olyannak szeressen, amilyen vagy.

2013. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok, csak érdekel a nők véleménye.
2013. febr. 28. 14:24
 5/29 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor láthatod, hogy nincsenek nagy igényeink :) Legyél tisztában önmagaddal, ne a másikon akard a kisebbségi érzéseidet levezetni, és már szebb a világ.
2013. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jó humora, ne pofázzon bele mindenbe (pl. hogy melyik késsel vágjam fel a citromot), ne sértődjön meg, hanem meg lehessen vele beszélni mindent, ne a feleségét hibáztassa mindenért, ne csak azokat az ételeket szeresse, amiket anyukája főzött neki gyerekkorában, ne beszéljen rondán.
2013. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ne legyen idegbajos, ne kiabáljon, ne csapdosson meg vágjon földhöz dolgokat ha ideges, legyen türelmes!
2013. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 zabmester ***** válasza:
Egyrészt, hogy szellemileg egy szinten legyünk, másrészt hogy lehessen vele kommunikálni. Tulajdonképpen a többi már egyéni beállítottság kérdése, de ez a kettő alap.
2013. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Mindez, és ne legyen egy hisztis sértődékeny pic$a.

Legyen képes az önellátásra.

2013. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%

Ez attól függ, milyen a feleség. :)


Az én férjem jó tulajdonságai:

- türelmes, akkor is, ha hisztis vagyok.

- bújós. Ha rossz a kedvem, és azt mondom neki, hogy hagyjon békén, ő akkor is megölel! :D Kicsit ideges leszek, de pár másodperc múlva újra kis boldogság-gömböc leszek. :)

- egyenrangú partnernek tekint. Lehet, hogy nem értek annyira valamihez, de akkor is elmeséli, mi történt, vagy megkérdezi, mit gondolok/akarok.

- állatbarát. Van is otthon háziállatunk, és ha rajtunk múlna, több is lenne. :)

- nem érdekli a súlyom. Ha hízok, vagy tartósan igenis kövér vagyok, ő akkor sem tesz megjegyzést, akkor sem néz csúnyán, nem szégyell. Bár, most, hogy fogyizok, ez sem érdekli. :D

- a jövőre nézve körülbelül egyeznek a terveink. Mind a kettőnknek a top eredmény egy jól, boldogan, aktívan működő család lenne.

- nem dohányzik.

- a rendet tekintve alkalmazkodó. Tehát nem szól meg, ha nem teszek rendet, de segít, ha bepörgök, és nagytakarítok.

- tud és akar főzni otthon.

- magas. Egy velem egymagas férfi nem tudna biztonságérzetet adni.

- tud szerelni. Vízcsapot, lefolyót, wc tartályt szerel, lámpát beköt, számítógépet rak össze.

2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!