Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesednek el...

Miért kényelmesednek el ennyire az emberek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mert mindenhol azt látom hogy egy idő után, már nem foglalkoznak annyira egymással a párom, a házasok (tisztelet a kivéltenek), már nem járnak annyit sehová. és magamon is tapasztalom. én mennék bármerre, szeretek jönni-menni, kirándulni, sétálni, családhoz barátokhoz menni, de férjem nem. és az utóbbi időkben, kb egy éve, hétköznap olyan mintha nem is lenne. elmegy dolgozni, igaz 10 órát, de nem hajlandó sehová sem menni.. igaz korán jár doglozni és így hamarabb is jön, olyankor egy óra mulva már be is alszik tv közben. utána felkel eszik fürdik és alszik. elhiszem hogy fáradt nem is szoktam piszkálni, de néha van olyan hogy menni kellene valahová vagy meghívtak egy-két órára ide-oda, de ő nem hajlandó menni sehová. hétvégén is nehezen.. és nekem ez így nem jó.. öregasszonynak érezm magam meleltte, holott fialaok vagyunk, lassan jöhet a gyerek is, de én még azért szeretnék kicsit tartalmasabban élni.. attól hogy házasok vagyunk még nem kell begubózni a négy fal közé.. még ha fáradt is az ember.. nem? vagy én gondolom rosszul? persze nem kell mindennap menni valamerre, de hébe-hóba, hetente 1x 2x lehetne. nem? már mondtam neki is, de csak kiakadt ezen. neki van igaza és hagynom kellene tényleg mert fáradt?
2013. márc. 1. 07:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem is rossz ötlet ha nem másik pasival teszed őt féltékennyé hanem valami megengedett, ártatlan de titkos dologgal. Barátnőddel eltűnsz ruhát venni, belépsz valami nőegyletbe, vagy vállalsz valami plusz munkát amiből még pénzed is lesz... Egy idő után elkezd majd gondolkozni vajon mi lehet az a susmus a ha rájön megnyugszik hogy ártatlan ügy de addig is feldobódik ez az egész.


Ha pedig balhé lesz ártatlan dologból, netán információ szerzés nélkül kezd el kombinálni, akkor az azt a véleményt igazolja hogy dobnod kell.

2013. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


Ma már nem akarsz neki tetszeni?

Sajnos tudom, az ilyen emberek gagyik. Milyen nő az, aki nem akar nőies lenni?


Ma is tetszem neki smink nélkül,és én is szeretem őt annak ellenére hogy nem halmoz el versikékkel.

2013. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!