Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat ilyet egy anya?

Hogy mondhat ilyet egy anya?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondta nekem, hogy elege van belőlem, mert mindig csak a baj van velem. Ez nem is igaz. Talán néha kicsit dilis vagyok, de attól még nem kellene ilyeneket mondania. Én nem mondanék soha neki, pedig őt sem mindig könnyű elviselni. Mégsem bántanám meg soha szándékosan.

2013. márc. 1. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tökéletes és senki nem tud mindig megfelelően viselkedni, ezért vagyunk emberek. Idegességében kicsúszott a száján, túlreagálod.
2013. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jaja már


te azt hiszed milyen jó gyerek vagy közben meg anyád idegeire mész.....


másik ha valaki ideges olyant is mond amit alapban nem mondana ezen mit kell kiakadni ???

2013. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is leírta, senki nem tökéletes, a szülő sem. Lehet neki is rossz napja, amire te tettél még egy lapáttal, és rajtad vezette le. Nem mondom, hogy helyes, de az ember nem mindig tud magán uralkodni. Én is mondtam a fiamnak egyszer egy ennél cifrábbat, hidd el nekem volt a legnagyobb lelkiismeret furdalásom utána, mert láttam mennyire a szívére vette. Beszélj anyukáddal. Ha ez ennyire kiakasztott, gondolom nem mindennapos, hogy kiakad. Egyszer nézd el neki :)
2013. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is mondtam már ilyet a kislányomnak, akit a világon a legjobban szeretek és ő a mindenem. Vannak napok, amikor annyi minden összejön, akár a hormonváltozás miatt is ingerültebb, feszültebb az ember és kijönnek butaságok a száján, amit egyáltalán nem komolyan gondol.
2013. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom, de akkor is rosszul esett! Most tényleg nem csináltam semmi olyat. Ha rossz napja van, azt nem rajtam kellene levezetni amúgy sem.
2013. márc. 1. 09:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Túlreagálod!

Én rendszeresen megkapom anyámtól, hogy "dögölj meg, te semmirekellő,v#>@!!" :D

Mégis élek még.Nekem is van gyerekem, de el sem tudom képzelni, hogy ilyet mondjak neki.

2013. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy valakinek csúnyábbat mondanak a szülei, nekem is van ilyen barátnőm, de az én anyukám azért alapból normális, így ehhez mérem.
2013. márc. 1. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező egyébként abban, hogy azért mert más anyja bunkó, azért a tiéd még lehet normális és rosszul eshet, ha ilyet mond. Az ilyen "nekem ezerszer rosszabb, úgyhogy kussolj" embereket nem bírom.

Viszont szerintem tedd túl magad ezen, biztosan nem gondolta komolyan anyukád ezt, csak rossz napja volt. Örülj neki, hogy egyébként jó a kapcsolatotok, ritka ez manapság.

2013. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer te is leszel szülő....- és mikor minden gond a nyakadba szakad bizony lesz pár nem éppen átgondolt mondatod.Mi ha a srácokkal (15-17-évesen már nem gyerekek)- ha összezördülünk is ,estére mindig megbeszéljük a dolgokat és ki-ki (aki hibázott bocsánatot kér),mert néha hibázni, tévedni is lehet.
2013. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg neki elmondani, hogy ez neked nagyon rosszul esett. Megérted, hogy x dologért morcos, de y-t megcsináltad, z-ben nagyon ügyes vagy, meg igyekszel, és nem érezted jogosnak, hogy letorkollt. Lehet, hogy ő már nem is emlékszik rá. Sajnos néha én is ilyen vagyok és a páromnak szoktam olyat mondani, amit nem kéne, de mivel ő már nem gyerek és tudja, hogy semmi alapja sincs annak, amit mondok, egyből kikéri magának, hogy mi a bajom, ami miatt így beszélek vele. Én meg elgondolkozom, hogy tényleg, miért is? Ja, mert sz@r napom volt a munkahelyemen és bocsánatot kérek. Azt nem javaslom, hogy így kikérd anyukádtól, hogy mi baja van, mert valószínűleg csak rosszabb lenne a helyzeted, de ha már lenyugodott, említsd meg ezt neki, valószínűleg bocsánatot fog kérni, ha látja, mennyire megbántott téged. Sokszor nem gondol bele az ember, hogy amit mond, az a másiknak mennyire rosszul esik. Lehet, hogy te is mondtál már neki olyat, amit nem gondoltál komolyan, beszéljétek ezt meg.
2013. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!