Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat egy anya a...

Hogy mondhat egy anya a gyerekének olyat, hogy rákos szívű meg hogy rohad a gyomrod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy cigány. Ebből az etnikumból ismerek ilyen kedves mondatokat.
2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Úgy hogy az ilyen anya csak papíron anya a szívében nem. Vannak ilyenek, nem is kevesen, ezek beteg emberek. Át kell nézni felettük ha te vagy az a gyerek. Legalább tudod hogyan nem szabad viselkedni. Eljön az az idő amikor továbblép az ember és vissza se tekint hanem éli a saját életét, rákok nélkül.
2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Talán kisebbségi?Nem azért...de tőlük lehet általában ilyesmiket hallani...
2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy egy r*hadék.
2011. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
De ha kisebbségi ,akkor nem gond,mert náluk ez kb annyit jelenthet,mint ha te azt mondanád a gyerekednek,hogy jó napot!
2011. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ilyen kifejezéseket szerencsére még nem is hallottam...
2011. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Kimondott szo sokszor nagyobbat ut mint egy veres. Maximalisan akar megbantani, vagy/es kisebbsegi (cigany).
2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én még sosem hallottam ,hogy valaki ilyeneket mondjon..

Pedig már nem vagyok tinédzser..

2011. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk a kisebbség szokott dobálózni hasonló szavakkal ("Rák egye ki a szíved", és cigányul...azt nem értem, de eltudom képzelni mit ordítoznak), egymásnak is mondják (kedvesen nem beszélnek egymással, csak így), és nemkisebbségi embereknek is csak úgy az utcán beszólásként, "köszöntés" képen.
2011. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig alig nőttem ki a kamaszkor, de gyerekkorom óta hallom az ilyeneket. Sokan, akik olyan környéken laknak, ahol alig van kisebbségi, el sem tudja hinni, milyen egy olyan helyen lakni, ahol minden 3. ember az. A legrosszabb fajtából. Én már oda sem figyelek az ilyesmikre.
2011. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!