Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarok családot...

Az baj, ha nem akarok családot, hanem egyedül akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok boldog. Nem kell idegeskedni.
2013. márc. 1. 13:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne baj, ha neked úgy jó?
2013. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked úgy a jó, akkor miért lenne baj? Nem baj.
2013. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az baj ha:

-csak azért csinálsz gyereket, hogy valaki veled legyen idős napjaidon, vagy

-társadalmi elvárások miatt vállalsz gyereket, házasodsz meg stb. Úgy egy csomó boldogtalan ember él majd egy rakáson.

Amit írsz az korrekt. Tudod mik a határaid, nem készeríted magad olyan helyzetbe, amiről tudod, hogy nem lenne számodra jó.

2013. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
18%
Ellentmond a biológiai fajfenntartási ösztönökkel, de ha nekem így jó...
2013. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó, akkor mi lenne vele a baj?
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj:)

Egyébként én sem akartam sokáig családot, párt. 32 éves koromig nekem sem volt olyan kapcsolatom amire azt mondtam volna, hogy én ezzel a férfival akarom leélni az életem, vagy komolyan szerelmes lettem volna, inkább csak elütöttük egymással az időt, de normálisan egyikkel sem költöztem össze, mert egyszerűen szerettem, hogy a magam ura vagyok. Aztán ahogy lenni szokott megismerkedtem a férjemmel 6 éve. Mákom volt, mert nagyon egy hullámhosszon vagyunk, gyereket ő sem akar. Én örülök, hogy ő van, olyan maradt volna ki az életemből, ami nagyon jó dolog. De mi meg a gyerekkel vagyunk úgy hogy sose.

2013. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

egyébként hány éves vagy? fiú-lány?


bajnak nem baj,de nem tudom elképzelni,hogy ez így gondold X idő múlva. mert ha egyszer szerelmes leszel,akkor az minden tervedet felboríthatja.. :)

2013. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
45%

miért lettem lepontozva?

ha egyszer majd beleszeret valakibe,akkor nem így fog gondolkodni

2013. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele :)

A baj inkább az, hogy sokan a környezetemben gyakran ezzel untatnak, hogy de ez így milyen.

Nekem jó, akkor nem mindegy? Annak kellene lennie, én is toleráns vagyok velük és nem piszkálok senki, hogy minek házasodott vagy minek van gyereke.


El kellene már jutni oda, hogy elfogadjuk egymást olyannak amilyen.


33N

2013. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%
nem kötözködésképpen kérdezem,csak tényleg érdekel,hogy:miért akarjátok egyedül leélni az életeteket?
2013. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!