Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam túltenni...

Hogyan tudnám magam túltenni vagy elfelejteni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy párom akivel nagyon szeretjük egymást,és jól megvagyunk. A gond az öccsével van,már azt is bánom hogy megismertem. Nem tudom miért de már az első pillanattól nem volt szimpatikus. De hát nem mutattam mégis csak a párom testvére. Eleinte nem volt semmi összejártunk,ismerkedtünk. Egy idő után elkezdtek pénzt kéregetni,amit elfelejtettek visszaadni. Nem voltak nagy összegek úgy voltam vele hogy a gyerekeknek adom. Ja és van élettársa és kisgyerekek is. A gyerekek nagyon szeretnek minket,a párom jól el van velük. Aztán már mindenféle hülyeséget ránk akart sózni hogy vegyük meg. A párom meg mindég belement volna,a gyerekekre való tekintettel,én mindég azt mondtam neki hogy inkább kaját vigyünk nekik. Mert bizony volt hogy nem volt mit enni. A pohár ott telt be mikor egy értékesebb dolgot elvittek,de nem fizettek rögtön. Hiába mondtam a páromnak hogy ne adjuk oda,mert sose fogjuk a pénzt látni de hát a gyerekek miatt. Úgy egyeztünk meg hogy négy részletben fizetnek. Az elsőt 2hónap után sem kaptuk meg,közben én tiszta idegbeteg lettem a párommal csúnyán össze vesztem,mindég a fejéhez vágtam "én megmondtam". A párom hívta őket telefonon nem vették fel,én írtam nekik smst hogy mikor akarnak fizetni,semmi reakció. Több hónap után sikerült telefonon beszélnem a "sógornőmmel",ő volt felháborodva hogy én miért írtam nekik fenyegető smst és hogy mi ne zaklassuk őket telefonon. Az idegtől bőgtem,a páromnak elmondtam és ő írt nekik egy smst hogy a továbbiakban felejtsenek el minket. Ennek már majdnem egy éve azóta babát várok,és nem is találkoztunk de a mai napig nem tudtam megemészteni hogy így köszönték meg a segítséget. Annyira gyűlölöm őket hogy az életbe többet látni nem akarom őket,csak a két gyereket sajnálom nagyon! Nem tudjuk hol laknak,mert egyik albérletből a másikba járnak,és még a saját anyával sem beszél. Már rég nem az anyagi része fáj,bár az a pénz most nekünk is nagyon jól jönne. Nem bírom megemészteni hogy lehet valaki ennyire szemét!!! Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett!
2009. szept. 11. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hát megtudlak érteni,a rossz dolgokat sose feledjük el egykönnyen:(velem az anyosomék voltak rohadt szemetek,kicsináltak mindig,még mikor terhes voltam akkor is......de a te a párod ki állt melletted,az enyém sose tette...én sem tudom nekik elfelejteni soha azt amit tettek velem/velünk.még az esküvönkre sem jöttek el(én nem is bántam),most meg ugy vigyorognak soxor a pofánkba mintha semmi gond nem lenne...áá sose fogom öket szeretni...soha
2009. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lépjél túl rajta és inkább foglalkozz magatokkal és a születendő gyermekkel. Vannak ilyen tipusu emberek, akikkel nem lehet semmit kezdeni. Maradjatok tőlük távol.
2009. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne legyen lelkiismeret furdalasod miattuk. Azt elhiszem, hogy a gyerekeket sajnalod, en is igy ismeretlenul is.

Koncentralj magatokra, es sok boldogsagot a babatokhoz!

2009. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A babódnak nem fog jót tenni, ha idegeskedsz. Próbálj meg túllépni rajta. Légy boldog a pároddal és nagyon sok boldog babavárást kívánok :)
2009. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!