Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem tudom majd túltenni...

Soha nem tudom majd túltenni magam a nagymamám halálán? (lent)

Figyelt kérdés

itt már egyszer mindent leírtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Azóta is,akárhányszor az eszembe jut,könny szökik a szememben,és pörögnek az emlékek.Szörnyen sajnálom,hogy egy ilyen jó asszony,mint ő,ilyen korán és ilyen hirtelen itt hagyott bennünket..Igazából az fáj a legjobban,hogy ha időben megtalálják,talán még velünk lehetne.

Mindig ennyire fájni fog?


2011. nov. 15. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj nem olvastam el a belinkelt kérdésed, mert igazából erre nagyon nem tudunk válaszolni! Mindenkinek más a legfontosabb személy az életében, és felfogás kérdése, mennyire tudsz elfogadni egy halál esetet. Én Aput vesztettem el, és próbálom olyan "dimenzióba" helyezni Őt, ahol mindig velem lesz, és nem azon siránkozok, hogy meghalt, és nem is sajnáltatom magam! Nyílván a nagymamád sem örül neki, hogy mindig sírni lát! De egyébként nagyban függ ez attól, hogy hogyan viseled a fájdalmat, hogy vallásos vagy e, van e más szeretted, és hogy hány éves vagy!
2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


Ha ezt a kérdést még 100-szor kiírod, akkor se fogunk tudni segíteni ebben.

2011. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!