Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit kellene...

Mit gondoltok, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, idén töltöm a 15-öt. Kiskorom óta itthon üllős típus vagyok, de mostanában egyre jobban szeretek elmenni, vagy kimozdulni, persze barátokkal. Édesanyámékkal sosem voltam jó viszonyba, nem is ők neveltek, hanem a nagyszülők. Na mind egy, nem is ez a lényeg! Hanem, hogy alig akarnak elengedni valahova. De ennek ellenére szidnak azért, mert mindig itthon ülök. Nem tudom miért nem képesek bízni bennem, miért nem lehetek sokáig a városba, vagy egy barátomnál, hogy miért nem engednek el egy hülye koncertre. Tudok vigyázni magamra! A tanulmányi eredményem is jó (4,7), szinte biztos hogy felvesznek abba a suliba, ahova szeretnék menni, szóval nem értem. Mit kellene csinálnom, hogy megértsék végre, nem 3.-os vagyok, akinél lámpa oltás 20:00-kor és hogy elmegyek valahova akkor ne kelljen egy órán belül hazaérnem.. Mit bizonyítsak? vagy mit csináljak? (már próbáltam utalni nekik erre, de azt mondták kicsi vagyok még, meg lány... mondjuk már arra is gondoltam, hogy azért mert viszonylag idősebbnek nézek ki a koromnál, de igazából sok tanárom azt mondja, hogy a gondolkozásom is sokkal értettebb, de nem tudhatom)
2013. márc. 2. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi,lehet hogy a válaszom el fog keseríteni kicsit.Szóval,az én anyukám elég fiatal,mégsem engedte a húgomat,sőt engem se ennyi idősen nagyon még ki.Oké,hogy a mai világban a gyereke hű de önállók,de hidd el nem veszítesz semmit ha csak 17 éves korodban kezdesz kijárni.
2013. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!