Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú.Nagyon jóban vagyok a legjobb haverjával/haverjaival.Megkérdezték tőle h mi a véleménye rólam,és azt mondta elég jól nézek ki.Ez mind szép és jó,de szünetekben pedig csak néhány szót beszélünk,de akkor is én kérdezek.Szerintetek mit tegyek,hogy többet tudjunk beszélgetni?Eléggé félek attól hogy mit fog mondani ha esetleg odamegyek hozzá beszélgetni,vagy nem-e beszél utána meg hogy ilyen meg olyan vagyok.Segítenétek?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)16/L


2012. nov. 30. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy keveset idősödnötök kellene, vagy bátrabbnak lenni.
2012. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy inkább csak bátrabbnak.

a fiú 20 éves:)

2012. nov. 30. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "elég jól néz ki" nem utal komoly kapcsolatra.
2012. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!