Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit kéne...

Mit gondoltok, mit kéne tennem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
kb.9-10 hónappal ezelőtt,az egyik barátnőm jóvoltából megszerettem Koreát,és mindent ami vele kapcsolatos..Először jól ment minden...az osztálytársaim nem nagyon foglalkoztak vele...csak én,és pár barátnőm..De tavaly szeptember óta folyton piszkálnak amiatt,hogy a k-pop-ot szeretem...először mindegyiket oltottam,hogy mostmár abba lehet hagyni az idolok piszkálását...de nem..ők folytatták..aztán a barátnőimmel,és a rokonaimmal beszélgettünk erről,és arra jutottunk,hogy ne foglalkozzak velük,mert csak azért csinálják,mert látják hogy rosszul esik,és hogy ezzel fel tudnak idegelni..(nem vagyok egy idegeskedő típus..)Ez így is lett..nem foglalkoztam velük...de ahelyett hogy abbahagyták volna,mégjobban elkezdték őket szidni...eggig csak akkor piszkálták őket,amikor barátnőmmel róluk beszélgettünk vagy valami,de mostmár ők jönnek oda hozzám,és piszkálnak...próbálom tettetni hogy minden rendben..de ez nem így van..a suliban már valamelyik nap sírtam is,mert nem bírtam tovább amiket montak..rögtön jelzőkkel illetik őket úgy,hogy nem is ismernek egyet sem közülük,csupán azért,mert egy kicsit húzottabb a szemük mint a miénk..már azon is gondolkoztam hogy átiratkozok egy másik suliba...de mivel már csak másfél évem van hátra ebben a suliban,ezért elvetettem az ötletet..szerintetek mit kéne tennem ezügyben??

2013. jan. 13. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy teljesen le kéne szarnod amit mondanak, de úgy hogy ne is lássák rajtad, h téged ez kicsit is bánt. pl: ha párszor benyögöd a gúnyolódásukra, teljesen közönyösen, vagy akár nevetve, h "jaja, persze szerintem is", vagy valami hasonlót és beszélsz tovább amiről addig szó volt, akkor meg fogják unni, nem rögtön de egy idő után biztos.

A másik lehetőség, h kitalálsz valami beszólást amivel visszavághatsz, lehetőleg olyat ami nem személyeskedő, elég laza, de mégis kicsit megalázó nekik. Sütnie kell belőle, h szinte sajnálod őket, h ilyen gyerekesek.

2013. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöööm.!:)) ez nagyon jó ötlet..kipróbálom..:))
2013. jan. 13. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!