Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lenne, hogy Szegeden van-e...

Az lenne, hogy Szegeden van-e magányosok klubja? Mert 3 éve halt meg a karjaim között a szerelmem, és nem tudok túl lépni rajta-emberek között szeretnék lenni, de nem egy discoban vagy ilyesmi

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valamilyen tevékenységet, amit együtt lehet űzni másokkal. Mondjuk kirándulás, néptánc, íratkozz be valamilyen tanfolyamra, tanulj varrni, járj horgászni, tarts kutyát, és sétáltatás közben beszélgethetsz más kutyatulajdonosokkal, vállalj valamilyen karitatív szervezetnél segítőként munkát... Millió lehetőség van a diszkón kívül csak meg kell találnod a neked tetsző dolgot.
2013. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tánctanfolyam
2013. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ülj ki a kárász utcára egy mekis fagyival és tanulmányozd az embereket. én órákat töltöttem régen ezzel, amikor depis voltam. jó persze nem volt olyan súlyos problémám, mint neked, de számomra mindig segítség volt az, hogy más emberekre koncentráltam magam helyett. mellesleg szerintem megérné szakemberhez fordulnod, ő többet tudna segíteni, mint mi itt ezen az oldalon :) hajrá!
2013. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. 2éve hunyt el a feleségem, fogtam a kezét. Én sem tudok túllépni rajta, nem is igazán igénylem a társaságot. A 7éves fiam hála istennek lefoglal, de nagyon sokat agyalok a dolgon. Kitartás, ha akarsz beszélni a dologról írj bátran privátban.
2013. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!