Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt szerelmem tegnap azt...

Volt szerelmem tegnap azt mondta nekem hogy szerinte azért nem megyek már hozzá mert félek tán attól hogy újra elő törnek a régi emlékek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:09
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
szerintetek miért kérdezett ilyet tőlem nekem meg sem fordult volna a fejemben mert én már régen lezártam vele a kapcsolatom.
2011. szept. 29. 09:11
 2/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő tart ettől, és kivetíti rád... Hmmm?
2011. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
mert Ő még szeret...
2011. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Fel hívom mint barátot és beszélgetünk és mondtam neki hogy azért sem megyek hozzá mert már nincs ön bizalmam és sokat változtam. erre ő azzal jön hogy félek tán hogy elő törnek a régi szép emlékek. nem értem? egész éjjel ezen gondolkodtam.
2011. szept. 29. 09:19
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Minek kell találkozni az ex-szel? Inkább új pasikkal lógnál, találkoznál, flörtölnél. Egy új pasi bókjai majd meghozzák az önbizalmad. A régi szerelmedtől meg ne várj sokat, gondolom okkal lett vége..
2011. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

Te tudod mit mondott ... te beszéltél vele.

(Fogalmazás 1-es)

2011. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
6%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Elárulod minek írtad ezt a hsz-t? Értelme az úgy különösen sok hát ugye az nincs. Mindegy, a lényeg, hogy bele tudtál pofázni, még ha csak ilyen színvonalon is. Szép napot, te buta.

2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezte mert szeretné azt hallani, hogy még mindig fontos vagy neki. :D
2011. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Én a kérdésre válaszoltam, veled ellentétben.

Akkor ki a buta?

2011. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igazad van lassan 4 éve szakítottam vele de azért mert mindig féltékeny volt és pontosan a vége felé mintha csak az ég küldte volna de jött egy sokkal fiatalabb hapsi tőle nagyon helyes egy cukiban találkoztunk ő az egyik asztalnál foglalt helyet és figyelni kezdet én már zavaromban föl raktam a nap szemüvegem és már titokban mosolyogtam. a végén a cuki ellőt várt rám! és ki derült ugyan azt gondolta magában mit én hogy mi van ha soha nem látjuk egymást és ezért lépet és haza hozott. És ezután szakítottam lassan végleg a volt szerelmemmel. Helyes pasi pedig a mai napig meg van.
2011. szept. 29. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!