Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a szüleid...

Mit szólnál ha a szüleid kibeszélnének a hátad mögött? Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok nem tini...
2013. márc. 3. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem érzem, hogy a szülő kitudja beszélni a gyerekét. Szerintem tök normális, ha a két szülő megbeszéli a saját gyereke dolgát. Mégis csak a gyerekük.
2013. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha értem.28 évesen ez normális hogy még másnak is kibeszélnek?Furcsa...lehet hogy én vagyok akkor a hülye...
2013. márc. 3. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
bár csak 21 vagyok, nem egyszer voltam FÜLTANÚJA! hogy hogyan reagáltam? sehogy, megvan róluk a véleményem és undorítónak tartom őket! Elképzelni nem tudom, hogy mi vesz rá egy szülőt arra, hogy kibeszélje a saját vérét!!!
2013. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esne, jó időre (örökre?) oda lenne a bizalom. Persze tényleg nem mindegy, hogy a "dolgomat" valakivel megbeszéli, vagy engem beszél ki.
2013. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja, hogy másnak? az nagyon mocsok dolog. pláne ha lehordja mindennek. egy jó szülő még akkor is próbál szépíteni, ha tudja, h a gyereke nem épp a legjobb.


tuti, h kérdőre vonnám őket, és a véleményemet sem rejteném véka alá. egy kis mosolyszünet is befigyelne, az tuti.

2013. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó, a férjem családjában ez nagyüzemben megy. Mindenki mindenkit kibeszél. Főleg a szülei testvérei a "gyerekek" viselt dolgait. A gyerekek életkora úgy 25 és 45 év között mozog. Igazából az unokatesók ha találkoznak csak együtt nevetnek ezen a családi pletyihullámon. Lehetne halálosan komolyan is venni, de csak magának csinál az ember problémát. Vannak bizonyos dolgok, amikről semmiképpen sem szeretnénk, hogy tudjon a rokonság, akkor egészen egyszerűen nem beszélünk róla.
2013. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miben beszélnek ki. Előfordult párszor, hogy anyukám eldicsekedett a tanulmányi eredményeimmel, kibeszélt mindent erről a szomszéddal, dehát istenem. (Nyitott ablaknál hallottam mi a téma, hát kihallgattam :D)

Ez még megmondom őszintén jól is esett. Nem sok dicséretet kaptam az életemben, jó érzés, hogy legalább a hátam mögött büszkék rám. :)


Ha valami olyan dolgot beszélnének ki, amit ésszerűen én nem akarnék továbbadni, annak nyilván nem örülnék egyáltalán!

2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam, nem érdekel.
2013. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem kiszoktak,de csak egymásnak.Mikor tini voltam csapkodtam,őrjöngtem,mikor meghallottam.Nagyon mérges voltam.Most már nem zavar :)

Néha kimegyek hogy na hallom rólam van szó...:) de tovább is blattyogok azzal a lendülettel.

2013. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!