Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 evesen ugye mar elkoltozhetek?

18 evesen ugye mar elkoltozhetek?

Figyelt kérdés
Anyam azt mondta,hogy szeretne mar ha elkoltoznek,es nemsokara lecsereli a zarat,hogy ne tudjak bejonni,es ne is hivjam ot soha tobbet,ne keressem sehogyan sem.. Ugye elkoltozhetek ennyi idosen?
2013. márc. 3. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
persze h elköltözhetsz. jó fej anyud van egyébként...
2013. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez igazabol semmi,volt hogy ugy mentem el az iskolaba hogy ugyan ezt mondta,es azt ha hazaerek addigra mar a kapu ele ki lesz teve par cuccom,a tobbit pedig kib*ssza a kukaba...szo szerint ezt mondta,rendszeresen megut,illetve lelki terrorban is tart....nem birom!
2013. márc. 3. 20:47
 3/25 anonim ***** válasza:

jó fej anyád lehet ne haragudj meg....

én költöznék rögtön ha lenne lehetőségem akár még a híd alatt is jobb lenne egy ilyen 'anya' mellett. amúgy igen elköltözhetsz,miért is ne? elmúltál 18.. :)

gondolom tanulsz.. ha igen,kaptok családit ezt is csak gondolom,de kérd a te nevedre,ugyanis 18 elmúltál kérheted.. felnőtt vagy!

2013. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hová tudsz költözni egyébként?
2013. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A törvény szerint amint 18 éves leszel azon a napon már minden további nélkül elmehetsz otthonról. Ha anyád valóban így áll hozzá, meg azt akarja hogy elköltözz akkor szerintem minél előbb szedd össze a legszükségesebbeket és menj el onnan. Ez után ah ügyes vagy jobb életed lesz, sokkal jobb. Amit tudsz vigyél magaddal, amit nem attól meg mondj le. Tudom nehéz ezt de ha nem akarsz terrorban lenni, és nem akarod hogy kicserélje a zárat és mindened odavesszen akkor már most kezdj el pakolni.

Sajnálom hogy ilyen anyukád van.

2013. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
és apukád nincs?
2013. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De mi az oka anyád viselkedésének?? valami csak van, mert ok nélkül senki nem dobja kia családtagját, főleg a gyerekét
2013. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket! En szeretem ot,de az nem megy,hogy folyamatosan beszologat,amikor mindenben segitek,illetve megmondja hogy mit csinaljak,amire megcsak vissza sem szolok,es nem is fogok,mert nem sullyedek le a szintjete,es en is igy gondoloom,hogy el kell koltoznom,mert ez a felev mar beleszamit a tovabbtanulasomba,ugyan mindenbol otosre allok,de ez igy nekem nagyon nehez,hiszen lelkiismeretes vagyok,es mindent a lelkemre veszek,nem tudom megcsinalni azt hogy egyik fulemen be a madikon ki. Egyebkent penteken voltam 18 eves,es ma mikor jottek "megunnepelni" keresztanyamek,probaltam minfenben segiteni,de az kicsit szarul esik,hogy keresztanyam ferje kaja utan minden ilyen alkalom utan lefekszik,es alszik,es akkor meg meg van mondva hogy kapcsoljam ki a tv-t mert Andris aludni akar,tehat en ezeket nem birom!
2013. márc. 3. 21:01
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi az oka..
2013. márc. 3. 21:01
 10/25 anonim válasza:
én kiköltöznék a csendes óceán egyik szigetére :))
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!