Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 evesen ugye mar elkoltozhetek?

18 evesen ugye mar elkoltozhetek?

Figyelt kérdés
Anyam azt mondta,hogy szeretne mar ha elkoltoznek,es nemsokara lecsereli a zarat,hogy ne tudjak bejonni,es ne is hivjam ot soha tobbet,ne keressem sehogyan sem.. Ugye elkoltozhetek ennyi idosen?
2013. márc. 3. 20:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
4 eves koromban nyilvan hivtam a rendorseget! Kicsit nem artana gondolkodni!:-) koszonom a segitseget mindenkinek! Mivel 0.-ba iratkoztam,meg masfel evem van a gimiben.. En is mindent megcsinalok,mindenbol otos vagyok(egy negyesem sem volt iden(sem)) es segitek anyunak mindenben...ez van. De ez nem megy nekem sokaig mar. Egyebkent apa azt mondta anno anya miatt kezdett nyugtatot szedni,mert o sem birta.. A helyzet az,hogy engem nem erdekel mar ez az egesz..azt szeretnem ha bekessegben elhetnek,es remelem hogy minekutan nem volt sosem gyerekkorom,mindenbe hamar bele fogok tudni razodni majd.. En biztos vagyok hogy van valami problemaja,es mikor regebbben beszelgettunk mondta hogy mivel csak rajtam tudja levezetni,ezert beszel igy velem,de mara en ezt mar megelegeltem. Nem hibaztatom,de szeretnek vegre nyugalomban elni.
2013. márc. 5. 20:43
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy a gyerek a hibás. Hanem hogy még ezért is az anyját hibáztatja. Mert ez azért minden mondatából lejön. Mert apuci azt mondja, ő miatta kezdett nyugtatókat szedni. És biztos miatta lett agresszív is. Csak az én szememet szúrja ez a hozzáállás?


Ezüstkanál... De jó lett volna. Nem. Sőt. Csak én ilyen helyzetben hívtam a szomszédokat, ők a rendőröket. 6 éves se voltam. És nem tudok semmilyen elfogadható mentséget arra, hogy egy férfi bántalmaz egy nőt. És hiába lép ki egy ilyen kapcsolatból az ember, nagyon nehéz lehet újra talpra állni, főleg, mikor senki nem támogatja. Én gyűlölöm az apámat azért, amit édesanyámmal tett. És minden férfit megvetek, aki nőt bántalmaz. Ezért szokatlan nekem a kérdező reakciója erre.

2013. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ja és tipikus, hogy ezek után a kérdező eltűri, hogy az anyja megüsse! 18 évesen! Azért meg akkor biztos ő a hibás, mint anno az anyja. Nagyon ferde az értékrendje... Egyenes az út egy olyan kapcsolatba, ahol majd őt fogják bántani. Mert szerinte ez elfogadható.


De ha meg nem, akkor az apádnak se fogadd kell kedves kérdező, mert erre nincs mentség! Ahogy anyádnak sem. Vele én nyilván azért vagyok toleránsabb, mert sokat foglalkoztam bántalmazott nőkkel, és megértem a megkeseredésüket! Szóval ha van hova menni, és nem muszáj ebben élned, akkor ne tedd. Ennyi.

2013. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.


Te nem vagy normális, már ne is haragudj!:D Miért zagyválsz itt össze?

Nekem is hasonló gyerekkorom volt, anyámat verte az élettársa!Amikor nagyobb voltam, elköltöztem.Volt , hogy én hívtam rendőrt. Semmit nem csináltak nagyon!:) Elvitték a pasast, de hamarabb kiengedték, mint hogy anyámat elvigye a mentő! Üvöltve jött haza, hogy megöl, amiért rendőrt hívtam rá. Anyám egyszer nem jelentette fel. A mái napig együttélnek.

Szóval ne magyarázz nekem a rendőrséggel! 1.A gyereket büntetik utána a szülők,hogy miért avatkozik bele. 2. Az anya általában megbocsájt a férjének. 3. A rendőrök nem csinálnak semmit, mert a nő nem tesz feljelentést.


Ha egy anya a gyerekeit nézi, akkor az első adandó alkalommal kiteszi a pasit, s nem a gyerekeitől várja, hogy megoldják a helyzetet! Elég beteges gondolkodás, ha valaki szerint a gyereknek kell cselekednie, amíg a nő meg tojik az egészre.

2013. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Jó fej anyukád van.De haakarsz mehetsz,felnőtt vagy!
2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!