Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer angol...

Mi a legjobb módszer angol tanulásra?

Figyelt kérdés
Magolás vagy hanganyag...?
2013. febr. 26. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Hanganyaggal többre mész. Én pl. nagyon sokat hallgattam zenét,mert az fogott meg. Rengeteget tanultam belőle,és a dolgozatoknál is remekül tudtam alkalmazni a játszva szerzett szókincset :) A nyelvtani részt meg be kell magolni. A nyelvtanulás komplex dolog.
2013. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a neten való olvasás segített sokat. Hozzá lehet adni a Chrome-hoz egy olyan kiegészítőt, ami a kijelölt szót magyarra fordítja, így nagyon jól meg lehet érteni bármilyen angol nyelvű szöveget.

Aztán javaslom még az angol nyelvű filmeket felirattal. Ha jobban már megy a nyelv, akkor angol felirattal.

G.

2013. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a zenét. Én annak idején sokat tanultam a Jézus Krisztus szupersztárból, minden szót kiszótároztam, minden mondatot megpróbáltam pontosan megérteni, hogy mi miért van benne úgy, ahogy van. Persze egy jó nyelvtankönyv elengedhetetlen, mert magából a szövegből nem mindenre lehet rájönni.


Lehet, hogy a JC már kicsit elavult, bár szerintem elég választékos a szövege, de ízlés szerint lehet más musicalt is választani, van belőlük rengeteg.

2013. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Twilight4 válasza:
Szerintem ez személy függő..de semmiféleképp ne magolj mert azt nem igazán fogod tudni pár év múlva h akkor mit is tanúltál. A hanganyag az jó választás,de csak akkor ha a fejedbe marad az amit meg hallgattál :)
2013. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!