Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a fiatalabb testvérek általában magasabbak mint idősebb testvéreik?

Figyelt kérdés

Számtalan ilyen példát látok, mi lehet ennek az oka? Én is magasabb vagyok, mint az 5 évvel idősebb nővérem.

16L


2013. márc. 4. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden generációval egyre nagyobbak az emberek.
2013. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk nem így van. 6,5 évvel vagyok fiatalabb a nővéremnél, ő magasabb.
2013. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem újabb generáció. Az ő gyermeki lennének az újabb generáció.


Én kb akkora vagyok mint tesóm :) 184-5cm

2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jéé, nálunk is! :) Csak 3,5 évvel vagyok fiatalabb a nővéremnél, mégis pár centivel túlnőttem. :)



16L

2013. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem így van, bár tény hogy a tesóm a fiú, és már csak 5 centi kellene. :) Bár annyit azért nem szeretnék nőni. :)
2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Orvosi tanulmány, hogy az idősebb testvérek magasabbak és vékonyabbak. De persze vannak kivételek...
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobbik bátyám magasabb, mint a kisebbik. Magamat nem hasonlítom össze velük, lány vagyok, bár alig vagyok alacsonyabb a kisebbik bátyámtól egy-két centivel. Ha fiú lennék, tuti megelőztem volna.

Barátom magasabb ugyan a bátyjánál, de az öccsénél is.

Ha máshol körbenézek, sincsenek számottevően többen azok a családok, ahol a kisebbik tesó magasabb. Teljesen vegyesek a tapasztalataim. Inkább attól függ ez, hogy ki melyik felmenőtől mit örököl.

2013. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vegyesek a tapasztalataim. Igaz a bátyám fiú, de ő a fiúk között is magasnak számít (192 cm), míg én az alacsonyabb lányok közé tartozom (165 cm).

Ha a rokonságomat nézem: unokatesóméknál a nagyobbik lány magasabb, mint a húga, több mint 10 centivel (19-17 évesek, szóval ez már valószínűleg nem sokat változik).

25-20 éves fiú unokatesóimnál pedig a kisebbik a magasabb, kb 5-6 centivel.

A barátom kb. ugyanolyan magas, mint a bátyja.


Szóval nekem teljesen vegyesek a tapasztalataim, nem hiszem, hogy általános jelenség lenne, amiről írsz.


21/L

2013. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:
Húgom és öcsém is alacsonyabb nálam.
2013. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz nekem bátyám van én meg lány vagyok de 20 cm-el magasabb mint én :D én 165 cm vagyok

18/L

2013. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!