Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az eset nemi...

Szerintetek ez az eset nemi erőszak, vagy ártatlan történet?

Figyelt kérdés
1 férfi otthonába hív egy buliból nagyon részegen hazafelé gyalogló lányt, -aki mivel messze lakik, és kicsit ismeri is a férfit- elfogadja. Odaérnek, lány lefekszik, részegségtől és fáradtságtól egyből elalszik. Férfi az alvó lánnyal közösül. ??????
2009. szept. 12. 15:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%

Ez jogilag nemi erőszak, persze bizonyítani kell (látlelet, rendőrségi feljelentés)

Amúgy hatalmas felelőtlenség a lány részéről.

2009. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Nemi erőszak. A férfi visszaélt a lány állapotával. Feljelentés, látlelet, gyorsan.
2009. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az eset 10 éve történt kb. Egy munkatársam mesélte, ő volt a férfi. A lány nem is tudott semmit, én sajnos nem ismerem. Reggel biztosan megköszönte a szállás lehetőséget. Férfi szerint "ártatlan történet", szerintem nemi erőszak.
2009. szept. 12. 16:13
 4/42 A kérdező kommentje:

Wikipédiáról szedtem:

Az erőszakos közösülés akkor valósul meg, ha valakit erőszakkal vagy fenyegetéssel közösülésre kényszerítenek, vagy védekezésre, akaratnyilvánításra képtelen ember állapotát közösülésre használják fel. Az erőszakos közösülés a nemi erkölcs elleni, szexuális szabadság elleni bűncselekmények körébe tartozik. A szexuális kapcsolat során hiányzik a partnerek konszenzusa, illetve olyan partnerek között létesül szexuális kapcsolat, mely eleve nélkülözi a konszenzus-képességet.

2009. szept. 12. 16:15
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Bizony ez erőszak. Ráadásul nehezen bizonyítható. Undorító.
2009. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
41%

Szép férfi :D és igényes is.

A csaj meg végülis valahol bakker megérdemelte, mert f.asznak járkál seggrészegen meg kisérteti magát haza.

Azért nem tudom sajnálni, mert nekem egy barátnőmet és az anyját 4 férfi egy üzletben fényes nappal megerőszakolta, elég brutál módon. Érthetitek, hogy ezt nem fogom fel annyira nőtigrisként.

2009. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok...

Nem értem a kollégádat, már hogy lenne "ártatlan eset"? és ha a lány teherbe esik, vagy megfertőzik egymást valami betegséggel? Ez undorító, nem ártatlan, és valószínűleg komoly következményei lettek volna (feltételezem, hogy a lány nem jelentette fel, és ha 10 éve történt, már el is évült)

Jézusom, ez azért egy elég durva szegénységi bizonyítvány...el nem tudnám képzelni, hogy egy nálam gyengébb vagy kiszolgáltatott helyzetben lévő élőlényt kihasználjak bármilyen formában...komolyan felfordult a gyomrom...

2009. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az ilyen "nők", akik részegen sétálgatnak az utcán, ne csodálkozzanak ilyesmin. Szerintem ez nem erőszak.
2009. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
37%
Ott kezdődik, hogy a csak akivel ez történ olyan részeg volt, hogy nem is tud róla, hogy megtörtént.
2009. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%
Aki azt írja, hogy az ilyenek ne csodálkozzanak azon, ha megerőszakolják őket, mit szólnának ahhoz, ha én meg azt mondanám, hogy aki haspólóban és miniszoknyában járkál az utcán, az ne csodálkozzon? Jönne a felháborodás, ugye? Ha egyszer valakivel az akarata ellenére közösülnek, az nemi erőszak. Pont. Az, hogy mi volt rajta, mennyit ivott, és milyen a csillagjegye, teljesen lényegtelen.
2009. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!