Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hátránya a kislányomnak...

Lehet hátránya a kislányomnak abból, hogy az apjának van családja?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kislányom, az édesapjával csak egy futókapcsolatunk volt, de megtartottam a gyereket. Eddig látogatta, elvitte, viszonylag sokat van vele.

Neki korábban volt egy hosszú kapcsolata, amiből van két fia. Most az ő anyukájukkal jött újra össze. Kicsit félek, hogy a lányom ezután ki fog "esni". Eddig nagy százalékban akkor vitte el a lányunkat is, ha a fiúk vele voltak, (illetve egy olyan napjuk volt kéthetente mikor csak ketten voltak ovi után). Szóval kicsit tartok ettől. Szerintetek jogos a félelmem?

Még tegnap mondta el, amikor este hazahozta a leányzót, hogy újra együtt vannak/lesznek. Nem tudom még a gyakorlatban hogyan fog ez hatni kettőjük kapcsolatára.

(lehet kicsit túlaggódom, csak eddig jó apa volt, nem akarom hogy a kislányomon csapódjon a dolog)



2013. márc. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehetséges hogy 'ki fog esni' a lányod...

Nekem mikor apa megházasodott újra és gyereke született, naponta( van amikor nem hív fel) kb. 5 percet beszélünk.

Nekem is nyomta a minden úgy lesz mint volt szöveget...szóval... nem tudok neked ilyen téren bíztató tanácsot adni. Remélni lehet csak, hogy nem olyan mint az én apám!

15/L ..

2013. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
ha szereti a lányát akkor nem kell attól tartanod hogy nem fog vele foglalkozni :)
2013. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!