Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családja pénze miatt nem...

A családja pénze miatt nem szeretik a szüleim a páromat? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom szülei elég gazdagok, mindenki ismeri őket a városban. Mikor elmondtam itthon, hogy alakul valami köztem és egy srác között lelkesek voltak a szüleim, majd mikor kiderült hogy kiről van szó azt mondták ne járjak vele szerintük. Nem tiltották meg, csak "nem javasolják". Szerintem nem kellene valakit megítélni a családja után. Egyébként olyan rossz emberek nem lehetnek, van pár dolog ami fura (nyitott kapcsolatban élnek, mindkettő félrejár stb), de ez az ő dolguk szerintem. Attól még nevelhettek normális gyereket. Hogyan győzzem meg őket, hogy adjanak egy esélyt a páromnak? Ne mínuszról induljon?

2013. febr. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha a szülök nyitott házasságban élnek, akkor nagy valósuinüséggel a gyereknek is ez a természetes - és nem tudom, NEKED tetszene-e.


Meg egyébként is valószinüleg nem a pézük a zavaró, hanem az életvitelük, meg esetleg más dolgok, amiröl te nem tudsz.

2013. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Miért érdekelnek téged a szüleid véleménye a párodról? A te életed.
2013. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ők hallottak a srácról valami rosszat, amin te átsiklottál és nem akarják, hogy bajba keveredj.
2013. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért érdekel mert még 17 vagyok :)


A pénzre is mondják, hogy nagy közöttük a különbség (pedig annyira nem vagyunk amúgy csórók), és azzal ijesztgetnek, hogy emiatt lesznek problémáink, nem egyformán látjuk a világot, nem ugyanaz a természetes számunkra. Ami lehet igaz, de szerintem vagy megoldjuk, vagy max. szakítunk, ha nagyon nem megy. Emiatt nem kellene már előre parázniuk.

2013. febr. 25. 21:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek problémás dolgai. Kicsit bulizós, de semmi komoly hülyeséget nem csinált soha.
2013. febr. 25. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, tényleg nem szabad így megítélni.Az is hülyeség h az lesz előtte a példa. Lehet, hogy a negatív példa! Szerintem ha rendes lesz veled a srác, akkor belátják majd a szüleid hogy tévedtek és elfogadják majd. Sok boldogságot!
2013. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

A szüleid nagyon régimódian gondolkodnak.

Végül is nem tiltották meg, hogy járj vele.

Felesleges győzködni. Ha hosszabb távon is megmarad a kapcsolatotok, akkor úgyis meg fogják ismerni.

2013. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még fiatal vagy,ami azt jelenti első szerelem az szép dolog és emlékezetes.Sokszor szakíttok,és mindig megtaláljátok egymást (bocsi hogy ezeket írom de ez a világ van!)Akinek meg minél több pénze van az annál szerényebb a lelkivilága,csak azért furák mert nem tudják mivel vádolhatják őket az emberek.A pénz megszokott és nem azt jelenti 1 per egybe elköltse,mint ahogy mások teszik.
2013. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!