Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már. Ugy érzem...

Elegem van már. Ugy érzem öngyilkos akarok lenni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a téma nem ide tartozik,de szükségem van a tanacsotokra.

Az utobbi idöben ok nélkül mindenki azt beszeli rólam,hogy egy k-rva vagyok.Hogy ezzel lefekdutem ,azzal.Pasik terjesztik rólam.A 2 éves kapcsolatom is tönkre ment ez miatt.Mindennap a baratnoim irnak,hogy igaz-e hogy leszoptam ennek a fa*kát ,annak a fa*kát..Pletykák mennek rólam.Pedig abszolut nem vagyok olyan,a baratomnak éltem.Sosem öltözöm kihivoan,sosincs ki semmim.Sosem vagyok segg részeg semmi hasonló.Igaz rengeteg pasi irkal nekem,de nem reagalok egyikre sem.Bulikban oda jottek hozzam ,de elutasitottam a baratom végett őket.Félek,hogy ezek a pletykak miatt a barataimnak sem kellek majd és,hogy egy pasi sem akar majd komolyabb kapcsolatot velem.Olyanokat mondanak,hogy sajnaljak a baratom,hogy szerelmes lett egy k*rvaba,vagy ,h nagyon szerethet a baratom,ha nem érdekli,hogy k-rva vagyok.Ki vannak az idegjeim már.Sirok ,ideg beteg vagyok ezek a dolgok miatt.Egyebkent ujabban sz*r keverő is lettem..Nem tudom mért csinaljak velem ezt az emberek.Állitolag minden egy csaj szajabol indult,hogy le*ptam a baratjat és "be ismertem nek".Ilyenről szósem volt.Egyébként a csaj mindig is meg szalott volt velem,hogy koztem meg a baratja kozott van valami.Ti mit csinalnatok?Nem birok tovabb..Meg akarok halni


2013. márc. 7. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nike
2013. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ne hülyéskedj. Ilyet nem tehetsz. Menj orvoshoz sürgősen.
2013. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mások miatt ne akarj ilyet tenni, (könnyű ezt mondani,de) sz@rj rá miket beszélnek (és így talán ez alább is hagy).

Amúgy ha más nem,akkor végsősoron el is költözhetsz,hogy máshol új lappal indíthass,de ne akarj magadban kárt tenni

2013. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne légy már buta ez csak undoritó pletyka lendülj te is támadásba és terjesz pletykát azokról akik besazolnak neked, ilyen az élet nem szabad mások fülyeségétől függeni.
2013. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de az a baj,h ezt a pletykat mindenki elhiszi,es lassan mindekit elveszitek miatta es ez nagyon rossz erzes,felek,h a ferfiaknak nem kellek majd mert azt hiszik h k vagyok,pedig közel sem vagyok egy k hoz..
2013. márc. 7. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmár a pletykát senki se hiszi el és egy idő után el is fog ülni. Jelensd fel a pletyka terjesztöit rögtön jobb lesz a közérzeted.
2013. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan,akit ez nem fog érdekelni,nem mindenki vevő a pletykákra.Amúgy meg ha tényleg nem vagy ilyen,akkor ne húzd fel magad rajtuk,mert az csak olaj a tűzre.
2013. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez valóban rettenetesen kiborító lehet most Neked.Tudod, máshol, más szereplőkkel is történt már hasonló, sajnos. Egy idő után kiderült, hogy nem volt igaz a pletyka, pedig nagyon reménytelennek látszott a helyzet.

Még kiderülhet Rólad is!:)

Hihetetlenül rosszindulatú emberek léteznek (gondolom, ilyen pletykánál magukból indulnak ki), miattuk kár magadat büntetni.

Jönnek majd olyan emberek az életedbe, akik hisznek Neked, bíztok egymásban, és valódi barátság köt össze Titeket.


Én orvoshoz semmiképp se mennék, csak tüneti kezelést tud adni egy erős nyugtató, és függőséget, és borzalmas mellékhatásokat.

Szerintem, ha kisírod magad, az fontos, most a mélyponton lehetsz, ennél csak jobb lesz meglátod, értékes ember vagy, sok szép dolog vár Rád még az életben. :)

2013. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább attól lennék elkeseredve, hogy a párom és a barátaim ezeket elhiszik rólam, és meg sem próbálnak megvigasztalni, megvédeni.De sem miattuk, sem unatkozó hülye emberek fecsegése miatt nem érdemes öngyilkosnak lenned.
2013. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ismered a pletyka terjesztőjét és akad aki tanúskodik melletted akkor fel kell jelenteni:" Jó hírnév megsértése" miatt.

Ha lazán szeretnéd megoldani akkor van erre egy mondás:"Beveszem a leszarom tablettát"

2013. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!