Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7-éve együtt vagyok a párommal...

7-éve együtt vagyok a párommal de már lassan 1-éve érzem hogy nemszeret van egy 1,5 éves kislányunk is. És volt egy ojan kijelentése hogy hogyha nemlenne a kislány nemlenne velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?Szeretkezni sem szetetkezik velem csak azèrt mert kisfiut akar. De amugy nem.
2013. márc. 8. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Próbálj meg nem foglalkozni ezzel a kijelentésével, és legyél vele kedves, pajkos, játékos, mint ha a kapcsolatotok elején lennétek, olyan szerelmesen közeledj felé. Mosolyogj mindig, legyél csinos.

Így visszahozhatod a lelkesedését.

De ha meg is javulna a kapcsolatod, nehogy szülj még egy gyereket!! Mert sose lehet tudni, mikor hagy el, ha ennyire labilis. És két gyerekkel egyedül nehezebb, mint eggyel.

2013. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem mérlegeld, hogy jó e ilyen dolgokat rendes névvel kérdezni. szerintem legalább rejtsd el a neved, ha már így regisztráltál.
2013. márc. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

- Szerintem se add ki a neved iLYen oldalon.

- Egy iLYen pasi mellett mit keresel még? Nem te vagy az első oLYan anyuka, aki egyedül neveli fel a gyermekét. Engem is egyedül nevelt anyukám, és inkább mellőzött az életéből egy oLYan pasit mint az apám.

- A gyermekedet sem fogja később már szeretni, ha neked is iLYen kijelentéseket tesz.

-Nem véletlen hangsúLYozom az "LY" eket...Használd egészséggel :)

2013. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

B+ 07:15 ez most jól esett?

Kérdező,ne szülj neki még egy gyereket.Inkább válj el,ezek után nem látom értelmét a folytatásnak vele.

2013. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ojan=oLYan


Szerintem dobd ki. Egy gyereket feltétel nélkül kell szeretni, nem aszerint, hogy fiú e vagy lány.

2013. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hagyd el a fenébe!
2013. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Egészen lazán kezelitek a kapcsolatokat.

Ha egy kapcsolat kihűlt akkor azt vissza is lehet melegíteni.

Ezt kell eldönteni, hogy ki mit szeretne? Elválni mert az az egyszerűbb vagy rendbe tenni a kapcsolatot de az nehezebb. Jó utat vagy a könnyű utat?

2013. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy a baba neme a pasin múlik... egyébként kiraknám az tuti...
2013. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalaszokat..
2013. márc. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!